poniedziałek 20 sierpnia 2018

Bernarda, Sabiny, Samuela

reklama

Kaczki Średnie: II Ekstremalny Bieg już 24 maja. Pogoń Kaczora i Ty!

Kaczki Średnie: II Ekstremalny Bieg już 24 maja. Pogoń Kaczora i Ty!
 

Ekstremalnie atrakcyjny, znacznie rozszerzający granice wytrzymałości, sprawdzający siłę i charaktery, gwarantujący uśmiech na mecie każdemu uczestnikowi - mowa tu o pierwszej edycji "Pogoni Kaczora". Przed nami II odsłona tej imprezy. Zapisy już trwają!

"Pogoń Kaczora" to wydarzenie o charakterze rekreacyjno-sportowym, a jego celem jest propagowanie aktywnego i zdrowego trybu życia, promocja ZSR CKP Kaczki Średnie oraz jej historii, a także promocja Powiatu Tureckiego. Impreza ma charakter otwarty tzn. uczestniczyć w niej mogą osoby pełnoletnie jak i młodzież niepełnoletnia (amatorzy i osoby zrzeszone w klubach sportowych).

reklama

Zmagania w dniu 24 maja rozpoczną się o godz. 11:30. Start konkurencji biegowych szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zaplanowano na godz.12:00, a otwarcie biegu głównego na dystansie 6000m na godz. 18:00. Na trasie biegu do dyspozycji zawodników są podręczne apteczki z podstawowym zestawem pomocy medycznej (plastry, jałowe opatrunki, bandaże elastyczne, glukoza, lód w sprayu, itp.). Na mecie biegu obecny będzie ratownik medyczny/pielęgniarka. Ewentualne wezwanie pomocy medycznej będzie możliwe po zgłoszeniu wolontariuszom obecnym na trasie.

Zapisy na II Ekstremalny Bieg "Pogoń Kaczora" trwają tutaj:
https://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/582/pogon-kaczora-ii-ekstremalny-bieg-w-kaczkach-srednich.html

Jakie emocje towarzyszyły nam w zeszłym roku? Przypomnijmy je sobie. Ten materiał wideo to dowód na to, że warto wziąć udział w II edycji Ekstremalnego Biegu "Pogoń Kaczora" w ZSR CKP Kaczki Średnie.

Podobne artykuły

ZSR w Republice Południowej Afryki - rozmowy o...

ZSR w Republice Południowej Afryki - rozmowy o...

24 lip.
Kaczki Średnie: Martwy, rozszarpany przez psy,...

Kaczki Średnie: Martwy, rozszarpany przez psy,...

23 lip.
Chodnik w Kaczkach Średnich gotowy!

Chodnik w Kaczkach Średnich gotowy!

17 lip.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama