poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Puchar Polski dla Pawła Wasiaka

Puchar Polski dla Pawła Wasiaka - foto: materiał nadesłany
foto: materiał nadesłany 

Wielki sukces odniósł Paweł Wasiak, zawodnik i instruktor Turkowskiego Klubu Karate OYAMA w II Pucharze Polski OYAMA CUP w Knockdown.

Zawody rozgrywane były 24 marca 2018 r. w Rzeszowie. W II Pucharze Polski OYAMA CUP w Knockdown wystartował, po trzyletniej przerwie, sensei Paweł Wasiak z Turkowskiego Klubu Karate. Przypomnijmy, że Paweł Wasiak był Mistrz Polski z 2015 roku w tej kategorii.

reklama

W swojej kategorii, tj. do 70 kg, po dwóch bardzo zaciętych, emocjonujących i wyczerpujących pojedynkach – ćwierć - i półfinałowym, w walce finałowej pokonał swojego rywala przed czasem, po niecałej minucie walki, zdobywając Puchar Polski. To duży sukces zawodnika, który na co dzień jest instruktorem i szkoli młodych adeptów OYAMA Karate.

Turkowski Klub Karate składa serdeczne podziękowania Burmistrzowi Miasta Turek za pomoc i wsparcie.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Bibianna: Zagraj w XIII Gminnych Mistrzostwach...

Bibianna: Zagraj w XIII Gminnych Mistrzostwach w...

4 lip.
Trwa Amica Judo Cup

Trwa Amica Judo Cup

17 czerw.
Amica Judo Cup 2018 już w niedzielę!

Amica Judo Cup 2018 już w niedzielę!

12 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama