poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Karate: Turniej w Józefowie

Karate: Turniej w Józefowie
 

W dniu 24 marca 2018 roku odbył się XIX Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin w Józefowie koło Warszawy. W Turnieju wzięło udział 480 zawodników z 6 krajów: Polska, Rosja, Rumunia, Łotwa, Austria, Niemcy. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym jak i sportowym.

Wiele widowiskowych walk i efektownych zakończeń pojedynków przed czasem pokazało kwintesencje tej sztuki walki. Turkowski Klub Sportów i Sztuk Walk reprezentowało 4 zawodników. Lena Dzięciątkowska w swojej kategorii zajęła trzecie miejsce tak jak Artur Kaczmarek. Tuż za podium znaleźli się Julita Stanisławska i Wiktor Wilczyński.

reklama

Podziękowania za wsparcie dla Burmistrza Turku i Tuliszkowa. Z zawodnikami byli trenerzy Norbert Kaczmarek i Seweryn Wilczyński. Podziękowania dla Firmy LANKO w Dobrej i PGKiM w Turku.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Bibianna: Zagraj w XIII Gminnych Mistrzostwach...

Bibianna: Zagraj w XIII Gminnych Mistrzostwach w...

4 lip.
Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli rok...

26 czerw.
Trwa Amica Judo Cup

Trwa Amica Judo Cup

17 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama