poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Tur 1921: Świetny debiut Juniorów Młodszych

Tur 1921: Świetny debiut Juniorów Młodszych
 

Udanie rundę wiosenną rozpoczęli juniorzy młodsi Tura 1921 Turek. W czwartek 29 marca na stadionie w Rychwale zdecydowanie pokonali zespół Zjednoczonych Rychwał.

Od pierwszego gwizdka gra prowadzona była na połowie gospodarzy, którzy ograniczali się do przeszkadzania w rozgrywaniu akcji. Przewaga w posiadaniu piłki nie przekładała się jednak na wiele sytuacji bramkowych. W pierwszej połowie najlepszych okazji nie wykorzystał Gabriel Bazner oraz Mikołaj Modrzejewski. W pierwszej sytuacji znakomitym prostopadłym podaniem popisał się Bartosz Frątczak jednak Gabriel w sytuacji sam na sam uderzył obok słupka. W podobnej sytuacji Mikołaj uderzył zbyt lekko i bramkarz gospodarzy bez problemu złapał piłkę. W konstruowaniu akcji przeszkadzał stan murawy, który w obecnym okresie nie należy do najlepszych.

reklama

Druga połowa rozpoczęła się od dwóch szybkich bramek Adama Kąciaka. Za pierwszym razem wykorzystał doskonałe dośrodkowanie z prawej strony Bartosza Łożyńskiego i uderzył głową po długim słupku. Druga bramka to indywidualna akcje i silny strzał po ziemi z 16 metrów. Od tego momentu gospodarze kompletnie opadli z sił, a goście kreowali kolejne sytuacje. Trzecią bramkę głową zdobył Szymon Walczak po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Miłosz Łukasika.

Czwarta bramkę dla Tura kompletując hat-tricka zdobył Adam Kąciak po uderzeniu z rzutu wolnego pośredniego z obrębu pola karnego. Piątą bramkę po uderzeniu głowa zdobył Szymon Janicki a bardzo dobrym podaniem popisał się Gabriel Bazner. Ostatnią bramkę zdobył Bartosz Stasiak po uderzeniu z bliskiej odległości po zamieszaniu po stałym fragmencie gry. Warto dodać, że zespół gospodarzy przez cały mecz nie stworzył żadnego zagrożenia pod bramką Tura. Debiut w drużynie zanotował Patryk Mądrachowski , który dzięki swojej dużej ruchliwości wniósł dużo ożywienia do gry.

Skład: Kacper Majcherek, Bartosz Łożyński (55 Sebastian Olek), Jakub Kubiak, Bartosz Stasiak, Patryk Jaśkiewicz (65 Kacper Krzyżostaniak), Miłosz Łukasik, Szymon Walczak, Mikołaj Modrzejewski (55 Patryk Mądrachowski), Bartosz Frątczak (41 Szymon Janicki), Gabriel Bazner, Adam Kąciak.

reklama

Materiał nadesłany

Podobne artykuły

Walne Zebranie Sprawozdawcze MGKS

Walne Zebranie Sprawozdawcze MGKS "Tur 1921" Turek

26 czerw.
Wygrana młodzika starszego Tura 1921 Turek

Wygrana młodzika starszego Tura 1921 Turek

13 czerw.
TUR remisuje z Oranje

TUR remisuje z Oranje

13 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama