poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Tuliszków: Porażka Tulisii z Błękitnymi Mąkolno

Tuliszków: Porażka Tulisii z Błękitnymi Mąkolno
 

W miniony weekend Tulisia Tuliszków rozegrała swój kolejny mecz w ramach walki o mistrzostwo konińskiej klasy okręgowej. Niestety, to goście wyjechali z Tuliszkowa ze zdobyczą w postaci 3 ligowych punktów, gdyż potyczka Tulisii i Błękitnych Mąkolno zakończyła się wynikiem 0:1. Jakże cennego gola dla Błękitnych zdobył Krzysztof Czajkowski.

Po 20 meczach Tulisia Tuliszków z 10 wygranymi na koncie, 4 remisami i 6 przegranymi – czyli 34 punktami – plasuje się na 5 miejscu w tabeli. Czołowe miejsca zajmują takie drużyny, jak Polonus Kazimierz Biskupi, Olimpia Koło i Kasztelania Brudzew. Więcej o wynikach meczów, statystykach, składzie drużyny na stronie tulisia.futbolowo.pl.

reklama

W innych meczach tego weekendu Czarni II Ostrowite pokonali Znicz Władysławów 2:0 (B-klasa), Tulisia II Tuliszków triumfowała nad LZS Karszew 5:1 (B-klasa), Osiek Wielki rozgromił Grom Malanów 6:1 (A-klasa), Teleszyna Przykona przegrała z GKS Osiek Łuczywno 2:3 (A-klasa), Nałęcz Babiak wygrał z Wichrem Dobra 2:0 (A-klasa), Kasztelania Brudzew uległa Płomieniowi Nekla 1:2 (klasa okręgowa), a Tur 1921 Turek zremisował z Odolanovią Odolanów 1:1 (IV liga). Orzeł Kawęczyn (A-klasa) pauzował.

AW

 

Podobne artykuły

Tuliszków: Tulisia II lepsza niż GKS Olszówka

Tuliszków: Tulisia II lepsza niż GKS Olszówka

30 kw.
Rychwał: I Halowe Mistrzostwa Seniorów KOZPN za...

Rychwał: I Halowe Mistrzostwa Seniorów KOZPN za...

22 st.
Tuliszków: Zebrali dla WOŚP  22 307 zł....

Tuliszków: Zebrali dla WOŚP 22 307 zł. Koszulka...

15 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama