poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Karate: Mistrzostwa w Wilkowicach

Karate: Mistrzostwa w Wilkowicach - foto: archiwum klubu
foto: archiwum klubu 

W dniu 14 kwietnia w Wilkowicach obyły się V Mistrzostwa Polski Sportów Walki w których uczestniczyło kilkadziesiąt klubów z całej Polski w konkurencji Kickboxing i Karate Full Contact. Nie zabrakło tam również naszych zawodników, którzy zdobyli 9 medali w tym tytułu Mistrzów Polski i V-ce Mistrzów oraz stanęli na trzecim miejscu podium.

Najlepiej wypadli zajmując pierwsze miejsce: Damian Wypych ( Kowale Pańskie), Kamil Nowak, Aleksandra Zając, ( Malanów), Kacper Grześkiewicz (Tuliszków), drugie miejsce wywalczyli: Zuzanna Drewniak (Kowale Pańskie), Filip Konefał (Grzymiszew), Mateusz Konefał (Grzymiszew), Lena Dzięciątkowska, Bartosz Torzewicz (Malanów), na trzecim miejscu znaleźli się: Julita Stanisławska (Tuliszków).

reklama

Na dalszych pozycjach zostali sklasyfikowani: Wiktoria Wypych i Maja Chojnacka. Dobrze też wypadli bokserzy zajmując pierwsze miejsca i tytuły Mistrzów Polski Kacper Stefaniak (Malanów) i Seweryn Wilczyński (Turek). Kierownikiem i opiekunem grupy byli instruktorzy w osobach Daniela Pakuły i Ariela Więcławka.

Podziękowania dla sponsorów i darczyńców, którzy wsparli wyjazd na Mistrzostwa Polski dla Burmistrza Tuliszkowa, Wójta Malanowa i Kawęczyna oraz firmy LANKO w Dobrej i Maks Sport.

Dariusz Jasiakiewicz: zawodnicy spisali się bardzo dobrze pokazali hart ducha i wolę walki w różnych konkurencjach sportowych w systemie walko kontaktowej. Jest to dobry sprawdzian przed Mistrzostwami Wielkopolski . Zapraszamy do sekcji Klubu karate i Kickboxing w październiku planujemy otwarcie profesjonalnej Sali z ringiem do K1 i Kickboxingu oraz Muat Thai.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Bibianna: Zagraj w XIII Gminnych Mistrzostwach...

Bibianna: Zagraj w XIII Gminnych Mistrzostwach w...

4 lip.
Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli rok...

26 czerw.
Trwa Amica Judo Cup

Trwa Amica Judo Cup

17 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama