Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Turkowscy kick-boxerzy na turnieju w Wilkowicach

Turkowscy kick-boxerzy na turnieju w Wilkowicach
 

14 kwietnia sześcioosobowa reprezentacja klubu Striker w Turku brała udział w V Otwartych Mistrzostwach Polski Thratlonu Sztuk Walk. Nasi zawodnicy startowali w konkurencji Thai – Boxing junior oraz senior.

W składzie turkowskiego klubu znaleźli się: Wiktor Lebiedziński, Patryk Szulc, Błażej Ogrodowczyk, Hubert Izydorkiewicz, Marcin Wojciechowski oraz zawodnik z Liskowa Karol Zalewski. Z zawodnikami przebywali opiekunowie Kamil Więcławek oraz sekundanci i Wiktor oraz Michał Czekała.

reklama

Wszyscy zawodnicy zawalczyli w swoich kategoriach wiekowych i wagowych na bardzo wysokim poziomie. Mimo bardzo krótkiego okresu przygotowawczego cały zespół spisał się wyśmienicie i przywiózł aż 5 medali różnego koloru, wyróżnienie otrzymał Patryk Szulc który swoja finałową walkę zakończył po 25 sekundach. Poszczególne wyniki zawodników Strikera:

  • Patryk Szulc – 1 mce – 50 kg Junior młodszy
  • Wiktor Lebiedziński – 2mce - 60 kg Junior młodszy
  • Hubert Izydorkiwicz – 2 mce -85 kg Junior starszy
  • Marcin Wojciechowski – 3 mce -71 kg Senior
  • Karol Zalewski (Lisków) – 1 mce +95 kg Senior

Kolejne starty Naszych zawodników za miesiąc w Szczecinie. Drużyna dzieci, kadetów oraz juniorów wybiera się na turniej do Szczecina. Seniorzy mają zaplanowane starty w maju oraz czerwcu w turniejach krajowych. Zapowiada się mocna końcówka sezonu. Trzymajcie kciuki za naszych.

Zarząd klubu składa podziękowania dla partnerów, którzy przyczynili się do tego sukcesu: Angie Power Service, zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku, Restauracja Pico Bello z Uniejowa, firmie budowlanej Wojbud z Piętna oraz Gift z Wyszyny.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Jakub Milczuk z UKS Skoczek na podium w...

Jakub Milczuk z UKS Skoczek na podium w...

1 sierp.
Trwają zapisy na X Otwarte Mistrzostwa Gminy...

Trwają zapisy na X Otwarte Mistrzostwa Gminy Malanów...

19 lip.
Podwójne uderzenie Strikera

Podwójne uderzenie Strikera

22 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama