środa 23 czerwca 2021

Albina, Wandy, Zenona

20°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Kickboxing: Trening z Marcinem Różalskim

Kickboxing: Trening z Marcinem Różalskim
 

21 kwietnia reprezentacja klubu Striker w Turku miała okazje uczestniczyć w treningu personalnym na sali treningowej Marcina „Różala” Różalskiego. W treningu uczestniczył trener Kamil Więcławek oraz zawodnicy: Szymon Kałużny, Hubert Izydorkiewicz oraz Marcin Wojciechowski.

Marcin Różalski były zawodnik KSW, aktualnie fighter walczący dla zawodowej federacji DSF w Polsce, mistrz świata Kickboxingu organizacji ISKA i WKA w formule K-1.

reklama

Tematem przewodnim był trening szybkości. Nowoczesne formy, metody treningowe pozwoliły na przyswojenie wiedzy z zakresu motoryki. Oprócz typowych ćwiczeń szybkościowych, które mogliśmy sprawdzić na własnej skórze, była okazja do porozmawiania na tematy związane z treningiem i przygotowaniem do turniejów. Różal posiada ogromną wiedzę na temat konstruowania planu treningowego i z cała pewnością jego rady pomogą w dalszych przygotowaniach oraz startach naszych zawodników.

Korzystając z okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkie chętne osoby na treningi. Nie każdy musi zostać zawodnikiem ale każdy może trenować w naszym klubie. Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy w profesjonalnie wyposażonej Sali treningowej OSP Turek przy ul. 3 maja. Zapisy i informacje pod numerem telefonu: 661472143.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Podwójne uderzenie Strikera

Podwójne uderzenie Strikera

z wczoraj
Dobry występ zawodników Strikera na Jurrasic...

Dobry występ zawodników Strikera na Jurrasic...

10 czerw.
Dwa medale Strikera na Mistrzostwach w Mysłowicach

Dwa medale Strikera na Mistrzostwach w Mysłowicach

4 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama