wtorek 21 sierpnia 2018

Franciszka, Kazimiery, Ruty

reklama

Kickboxing: Trening z Marcinem Różalskim

Kickboxing: Trening z Marcinem Różalskim
 

21 kwietnia reprezentacja klubu Striker w Turku miała okazje uczestniczyć w treningu personalnym na sali treningowej Marcina „Różala” Różalskiego. W treningu uczestniczył trener Kamil Więcławek oraz zawodnicy: Szymon Kałużny, Hubert Izydorkiewicz oraz Marcin Wojciechowski.

Marcin Różalski były zawodnik KSW, aktualnie fighter walczący dla zawodowej federacji DSF w Polsce, mistrz świata Kickboxingu organizacji ISKA i WKA w formule K-1.

reklama

Tematem przewodnim był trening szybkości. Nowoczesne formy, metody treningowe pozwoliły na przyswojenie wiedzy z zakresu motoryki. Oprócz typowych ćwiczeń szybkościowych, które mogliśmy sprawdzić na własnej skórze, była okazja do porozmawiania na tematy związane z treningiem i przygotowaniem do turniejów. Różal posiada ogromną wiedzę na temat konstruowania planu treningowego i z cała pewnością jego rady pomogą w dalszych przygotowaniach oraz startach naszych zawodników.

Korzystając z okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkie chętne osoby na treningi. Nie każdy musi zostać zawodnikiem ale każdy może trenować w naszym klubie. Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy w profesjonalnie wyposażonej Sali treningowej OSP Turek przy ul. 3 maja. Zapisy i informacje pod numerem telefonu: 661472143.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Kickboxerzy zakończyli sezon szkoleń

Kickboxerzy zakończyli sezon szkoleń

3 lip.
Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli rok...

26 czerw.
Turniej karate kyokushin i kickboxingu

Turniej karate kyokushin i kickboxingu

13 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama