wtorek 21 sierpnia 2018

Franciszka, Kazimiery, Ruty

reklama

Tur 1921: Kolejna wygrana trampkarzy starszych

Tur 1921: Kolejna wygrana trampkarzy starszych
 

W niedzielę 22 kwietnia trampkarz starszy rozgrywał kolejne spotkanie ligowe ze Zniczem Władysławów. Spotkanie stało na wysokim poziomie.

Nasz zespół już w trzeciej minucie mógł prowadzić ale doskonale spisał się bramkarz gospodarzy. Po drugiej stronie również wyśmienicie interweniował Kacper Majcherek, dzięki jego umiejętnościom Tur zachował czyste konto. Dopiero w 25 min pierwszego gola zdobył Jakub Matusiak i 3 min później podwyższył Paweł Rybak. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.

reklama

Druga połowa zaczęła się od ataków Tura i przyniosło to efekt w postaci gola strzelonego przez Patryka Mądrachowskiego. W 65 minucie meczu wynik ustalił Eryk Jurkiewicz pokonując bramkarza i mecz zakończył się wynikiem 4-0 dla Tura.

Brzostowski Dariusz

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek vs Odolanovia Odolanów

Tur 1921 Turek vs Odolanovia Odolanów

17 sierp.
Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła...

Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła Kleczew

14 sierp.

"Turowi 1921" brakuje pieniędzy. Młodzi piłkarze...

6 sierp.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama