Msza św. o szczęśliwe odnalezienie Michała Rosiaka w Kościele pw. NSPJ w dniu 22 stycznia o godz. 8.00

wtorek 22 stycznia 2019

Dominiki, Mateusza, Wincentego

reklama

Tur 1921 pokonuje Olimpię Koło 3:2

Tur 1921 pokonuje Olimpię Koło 3:2
 

Zawodnicy trampkarza młodszego pokonali w niedzielę swoich rówieśników z Koła 3:2. Dwie bramki w tym meczu strzelił Nikodem Marciniak, a jedną dołożył Franciszek Tomaszak. Dzięki tej wygranej zespół awansował na 3 miejsce w tabeli rozgrywek C2 – grupa mistrzowska.

Od początku spotkania to TUR dominował na boisku i już po 22 minutach prowadził trzema bramkami. Goście w pierwszej połowie sporadycznie zagrażali naszej drużynie, jednak przed samą przerwą zdobyli bramkę kontaktową. W drugiej części meczu gra była już bardziej wyrównana. Mimo wielu okazji do podwyższenia wyniku zawodnicy Tura nie potrafili już pokonać bramkarza przyjezdnych. Drugą bramkę za to zdobyli goście, jednak nie byli już w stanie wyrównać przebiegu meczu i 3 punkty zostały w Turku.

reklama

Bramki:

  • 2’ 1:0 Franciszek Tomaszak (as. Filip Staszak)
  • 15’ 2:0 Nikodem Marciniak (as. Kacper Kałużny)
  • 22’ 3:0 Nikodem Marciniak - rzut karny (faulowany - Mateusz Lorens)
  • 35’ 3:1
  • 54’ 3:2

Skład Tura: Kamil Ślusarek, Kacper Chruściński, Miłosz Maciejewski (kpt), Filip Staszak, Norbert Jacaszek, Franciszek Tomaszak, Jakub Kotoński, Nikodem Marciniak, Adam Oleksy, Mateusz Romke, Kacper Kałużny oraz Adrian Korzepa, Błażej Potasiński, Dominik Zub, Filip Kurek, Piotr Kubka, Mateusz Lorens, Kamil Krotowski.

Trener: Bartosz Grabowski

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek z nowym trenerem. Bartosz...

Tur 1921 Turek z nowym trenerem. Bartosz Grabowski...

2 st.
Kasztelania Brudzew zwyciężyła w Turnieju...

Kasztelania Brudzew zwyciężyła w Turnieju...

04-12-2018
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar...

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza

01-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama