wtorek 21 sierpnia 2018

Franciszka, Kazimiery, Ruty

reklama

Tur 1921 pokonuje Olimpię Koło 3:2

Tur 1921 pokonuje Olimpię Koło 3:2
 

Zawodnicy trampkarza młodszego pokonali w niedzielę swoich rówieśników z Koła 3:2. Dwie bramki w tym meczu strzelił Nikodem Marciniak, a jedną dołożył Franciszek Tomaszak. Dzięki tej wygranej zespół awansował na 3 miejsce w tabeli rozgrywek C2 – grupa mistrzowska.

Od początku spotkania to TUR dominował na boisku i już po 22 minutach prowadził trzema bramkami. Goście w pierwszej połowie sporadycznie zagrażali naszej drużynie, jednak przed samą przerwą zdobyli bramkę kontaktową. W drugiej części meczu gra była już bardziej wyrównana. Mimo wielu okazji do podwyższenia wyniku zawodnicy Tura nie potrafili już pokonać bramkarza przyjezdnych. Drugą bramkę za to zdobyli goście, jednak nie byli już w stanie wyrównać przebiegu meczu i 3 punkty zostały w Turku.

reklama

Bramki:

  • 2’ 1:0 Franciszek Tomaszak (as. Filip Staszak)
  • 15’ 2:0 Nikodem Marciniak (as. Kacper Kałużny)
  • 22’ 3:0 Nikodem Marciniak - rzut karny (faulowany - Mateusz Lorens)
  • 35’ 3:1
  • 54’ 3:2

Skład Tura: Kamil Ślusarek, Kacper Chruściński, Miłosz Maciejewski (kpt), Filip Staszak, Norbert Jacaszek, Franciszek Tomaszak, Jakub Kotoński, Nikodem Marciniak, Adam Oleksy, Mateusz Romke, Kacper Kałużny oraz Adrian Korzepa, Błażej Potasiński, Dominik Zub, Filip Kurek, Piotr Kubka, Mateusz Lorens, Kamil Krotowski.

Trener: Bartosz Grabowski

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek vs Odolanovia Odolanów

Tur 1921 Turek vs Odolanovia Odolanów

17 sierp.
Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła...

Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła Kleczew

14 sierp.

"Turowi 1921" brakuje pieniędzy. Młodzi piłkarze...

6 sierp.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama