wtorek 21 sierpnia 2018

Franciszka, Kazimiery, Ruty

reklama

Tur 1921 Turek: Strażak Licheń Stary 2:1

Tur 1921 Turek: Strażak Licheń Stary 2:1
 

W sobotę 21 kwietniu do Turku przyjechał zespół Strażaka Licheń Stary. Gospodarze liczyli na łatwe zwycięstwo gdy okazało się ze zespół gości przyjechał w 10-osobowym składzie.

Od podatku meczu zawodnicy z Lichenia nastawili się na obronę całym zespołem. Gospodarzom pozostał atak pozycyjny, który nie funkcjonował dobrze. Mimo wszystko zawodnikom Tura udało się zdobyć dwie bramki, które zdobył Adam Kąciak. Za pierwszym razem wykorzystał sytuację sam na sam. W drugim przypadku po rzucie rożnym przytomnie zachował się Bartosz Stasiak , który zgrał piłkę Adamowi , któremu z bliskiej odległości nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w siatce.

reklama

W drugiej połowie zawodnicy z Turku zagrali bardzo słabo. Goście po szybkim ataku zdobyli kontaktową bramkę, a po chwili mieli szansę na wyrównanie, jednak doskonale w bramce spisał się Kacper Majcherek. Mimo złej gry gospodarze stwarzali sytuację, jednak byli nieskuteczni. Najlepszych nie wykorzystali Patryk Mądrachowski i Adam Kąciak. W końcówce meczu kontuzji doznał Bartosz Łożyński i wobec braku zmienników gospodarze również grali w „10”. Wynik nie uległ już zmianie.

Skład: Kacper Majcherek (65 Patryk Chojnacki),Bartosz Łożyński, Bartosz Stasiak, Jakub Kubiak, Patryk Jaśkiewicz, Szymon Maciaszczyk, Miłosz Łukasik, Gabriel Bazner, Mikołaj Modrzejewski, Adam Kąciak, Szymon Janicki (41 Patryk Mądrachowski).

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek vs Odolanovia Odolanów

Tur 1921 Turek vs Odolanovia Odolanów

17 sierp.
Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła...

Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła Kleczew

14 sierp.

"Turowi 1921" brakuje pieniędzy. Młodzi piłkarze...

6 sierp.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama