wtorek 21 sierpnia 2018

Franciszka, Kazimiery, Ruty

reklama

Tuliszków: Tulisia II lepsza niż GKS Olszówka

Tuliszków: Tulisia II lepsza niż GKS Olszówka
 

W miniony weekend Tulisia II Tuliszków rozegrała swój kolejny mecz w ramach walki o mistrzostwo konińskiej B-klasy. Potyczka z GKS Olszówka zakończyła się triumfem 2:0. Gole dla Tulisii II strzelili Adrian Kurzawa i Łukasz Siepka.

Po 12 meczach Tulisia II Tuliszków z 9 wygranymi na koncie, 2 remisami i 1 przegraną – czyli 29 punktami – plasuje się na 2 miejscu w tabeli. Czołowe miejsce zajmuje Sparta Konin, a tuż za Tulisią II, na 3 miejscu plasuje się Znicz Władysławów. Więcej o wynikach meczów, statystykach, składzie drużyny na stronie tulisia.futbolowo.pl.

reklama

W innych meczach tego weekendu Sparta Konin pokonała Znicz Władysławów 5:0 (B-klasa), Baszta Przedecz zwyciężyła z Gromem Malanów 2:1 (A-klasa), Teleszyna Przykona triumfowała nad Wichrem Dobra 2:1 (A-klasa), Orzeł Kawęczyn pokonał Nałęcz Babiak 4:0 (A-klasa), Tulisia Tuliszków wygrała z Płomieniem Nekla 3:2 (klasa okręgowa), Polonus Kazimierz Biskupi zwyciężył z Kasztelanią Brudzew 4:1 (klasa okręgowa), a Kania Gostyń pokonała Tura 1921 Turek 1:0 (IV liga).

AW


 

Podobne artykuły

Tuliszków: Porażka Tulisii z Błękitnymi Mąkolno

Tuliszków: Porażka Tulisii z Błękitnymi Mąkolno

16 kw.
Rychwał: I Halowe Mistrzostwa Seniorów KOZPN za...

Rychwał: I Halowe Mistrzostwa Seniorów KOZPN za...

22 st.
Tuliszków: Zebrali dla WOŚP  22 307 zł....

Tuliszków: Zebrali dla WOŚP 22 307 zł. Koszulka...

15 st.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama