wtorek 21 sierpnia 2018

Franciszka, Kazimiery, Ruty

reklama

Tur 1921: Wygrana trampkarzy starszych w Wierzbinku

Tur 1921: Wygrana trampkarzy starszych w Wierzbinku - foto: materiał nadesłany
foto: materiał nadesłany 

Trampkarze starsi 4 maja udali się na kolejny mecz ligowy do Wierzbinka, z którym MGKS zawsze toczy zacięte boję.

I tym razem gospodarze postawił nam trudne warunki, od pierwszej minuty byliśmy w ofensywie, ale rywale skutecznie rozbijali nasz ataki. Dopiero po stałym fragmencie udało się pokonać bramkarza Wierzbinka. Doskonały zagraniem w pole karne popisał się Filip Budka, spółka minęła wszystkich w polu i wpadła do bramki.

reklama

Na drugiego gola musieliśmy czekać do 18 min. Fantastycznie w polu karym zachował się Paweł Rybak, uderzył mocno piłkę w kierunku bramki a ta odbiła się od poprzeczki i wpadła prosto pod nogi Erykowi Domagalskiemu, a ten wpakował ja do bramki. 4 min później kolejnego gola zdobył Filip Budka i do przerwy było 3-0.

Po zmianie stron stworzyliśmy sobie kilka super okazji, ale bramkarz spisywał się wyśmienicie. W 35 min doskonale ustawiony Jurkiewicz nie dał szans golkiperowi i podwyższył wynik na 4-0. Po jednej z kontr doskonale zagrana została piłka do Bartosza Serafińskiego, a ten zauważył źle ustawionego bramkarza i mocnym strzałem z 25 metrów umieścił piłkę w bramce.

Pod koniec meczu Wierzbinek wykorzystał dekoncentrację Tura i zdołał zmniejszyć rozmiary porażki zdobywając dwie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 5-2.

reklama

Na wyróżnienie dzisiaj zasługuje postawa naszych obrońców w szczególności Filipa Staszaka i Kacpra Brzostowskiego, którzy doskonale się spisywali w defensywie.

Brzostowski Dariusz

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek vs Odolanovia Odolanów

Tur 1921 Turek vs Odolanovia Odolanów

17 sierp.
Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła...

Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła Kleczew

14 sierp.

"Turowi 1921" brakuje pieniędzy. Młodzi piłkarze...

6 sierp.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama