wtorek 21 sierpnia 2018

Franciszka, Kazimiery, Ruty

reklama

Wyszyna: 26 maja pobiegnij w V Wyszyńskiej Dziesiatce

Wyszyna: 26 maja pobiegnij w V Wyszyńskiej Dziesiatce
 

Piąta już edycja imprezy dla miłośników biegów długodystansowych, Wyszyńskiej Dziesiątki, odbędzie się w sobotę 26 maja. Do udziału w zmaganiach zachęcają: Klub Baszta Wyszyna, Urząd Gminy Władysławów, Szkoła Podstawowa w Wyszynie oraz Starostwo Powiatowe w Turku.

Zawodnicy będą mieli do wyboru rozmaite dystanse. Dłuższy, mający 10 km, zaliczany jest do Grand Prix Wielkopolski Wschodniej. Dla osób rozpoczynających przygodę z tego typu zmaganiami przygotowany jest bieg na krótszym dystansie 3 km. Ponadto odbędzie się również marsz nordic walking na dystansie 5 km. Wcześniej odbędą się biegi młodzieżowe. Szczegóły na plakacie.

reklama

Dla każdego uczestnika biegu i marszu organizatorzy przygotowali wyjątkowy medal, posiłek regeneracyjny oraz paczkę ze zdrową żywnością od sponsora biegu.

Atrakcją V Wyszyńskiej Dziesiątki będzie Strefa Zdrowia. Dzięki niej uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z opcji konsultacji z dietetykiem i fizjoterapeutą, a także posmakować zdrowego jedzenia.

Regulamin biegów znajduję się np. na stronie internetowej www.maratonypolskie.pl.

Wyszyna: 26 maja pobiegnij w V Wyszyńskiej Dziesiatce

Podobne artykuły

Stawki: Festyn z Basztą i OSP Wyszyna pokazał,...

Stawki: Festyn z Basztą i OSP Wyszyna pokazał, że...

1 lip.
Wiśniewski i Sochacki nagrodzeni za...

Wiśniewski i Sochacki nagrodzeni za propagowanie...

18 maj.

"Biegaj Mądrze, Biegaj Zdrowo". Adam Kszczot...

16 lt.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama