niedziela 13 czerwca 2021

Antoniego, Gracji, Lucjana

11°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Wyszyna: 26 maja pobiegnij w V Wyszyńskiej Dziesiatce

Wyszyna: 26 maja pobiegnij w V Wyszyńskiej Dziesiatce
 

Piąta już edycja imprezy dla miłośników biegów długodystansowych, Wyszyńskiej Dziesiątki, odbędzie się w sobotę 26 maja. Do udziału w zmaganiach zachęcają: Klub Baszta Wyszyna, Urząd Gminy Władysławów, Szkoła Podstawowa w Wyszynie oraz Starostwo Powiatowe w Turku.

Zawodnicy będą mieli do wyboru rozmaite dystanse. Dłuższy, mający 10 km, zaliczany jest do Grand Prix Wielkopolski Wschodniej. Dla osób rozpoczynających przygodę z tego typu zmaganiami przygotowany jest bieg na krótszym dystansie 3 km. Ponadto odbędzie się również marsz nordic walking na dystansie 5 km. Wcześniej odbędą się biegi młodzieżowe. Szczegóły na plakacie.

reklama

Dla każdego uczestnika biegu i marszu organizatorzy przygotowali wyjątkowy medal, posiłek regeneracyjny oraz paczkę ze zdrową żywnością od sponsora biegu.

Atrakcją V Wyszyńskiej Dziesiątki będzie Strefa Zdrowia. Dzięki niej uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z opcji konsultacji z dietetykiem i fizjoterapeutą, a także posmakować zdrowego jedzenia.

Regulamin biegów znajduję się np. na stronie internetowej www.maratonypolskie.pl.

Wyszyna: 26 maja pobiegnij w V Wyszyńskiej Dziesiatce

Podobne artykuły

Zadania publiczne w 2021r. w gm. Władysławów....

Zadania publiczne w 2021r. w gm. Władysławów. Gmina...

25 mrz.
Już w niedzilę Bieg dla Huberta. Pomóż,...

Już w niedzilę Bieg dla Huberta. Pomóż, wesprzyj,...

11-12-2018
Wyszyna: Ślubowanie

Wyszyna: Ślubowanie "pierwszaków"

23-10-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama