Msza św. o szczęśliwe odnalezienie Michała Rosiaka w Kościele MBF w Turku (Obrzębin) w dniu 23 stycznia o godz. 17.00

środa 23 stycznia 2019

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

Tur 1921 Turek- GKS Sompolno 7:0 (1:0)

Tur 1921 Turek- GKS Sompolno 7:0 (1:0)
 

Bardzo jednostronny mecz odbył się w sobotę na stadionie w Turku, gdzie rywalem juniorów Tura 1921 Turek był zespół GKS Sompolno. W pierwszej połowie zespół z Sompolna dość dobrze się bronił, jedyną bramkę dla Tura zdobył Jakub Lempach po podaniu Gabriela Baznera. Goście nie byli w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Patryka Chojnackiego.

W drugiej połowie oglądaliśmy już całkowitą dominacje zespołu z Turku. Dwie pierwsze bramki zdobył Adam Kąciak. Za pierwszy razem asystował Bartosz Stasiak, przy drugiej bramce najładniejszą asystą w meczu popisał się Gabriel Bazner. Dwie kolejne bramki padły po indywidualnych akacjach Jakuba Lempacha i Gabriela Baznera. Przy szóstej bramce,którą zdobył Gabriel Bazner asystę zaliczył Mikołaj Modrzejewski. Ostatnią bramkę zdobył powracający po dłuższej przerwie do zespołu Michał Dybus.

reklama

Patryk Chojnacki, Jakub Kubiak, Kacper Krzyżostaniak(41 Szymon Walczak), Michał Dybus, Patryk Jaśkiewicz(60 Dawid Kasprzak), Miłosz Łukasik, Bartosz Stasiak, Gabriel Bazner, Mikołaj Modrzejewski, Adam Kąciak, Jakub Lempach.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek z nowym trenerem. Bartosz...

Tur 1921 Turek z nowym trenerem. Bartosz Grabowski...

2 st.
Kasztelania Brudzew zwyciężyła w Turnieju...

Kasztelania Brudzew zwyciężyła w Turnieju...

04-12-2018
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar...

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza

01-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama