niedziela 19 sierpnia 2018

Emilii, Julinana, Konstancji

reklama

Tur 1921 Turek- GKS Sompolno 7:0 (1:0)

Tur 1921 Turek- GKS Sompolno 7:0 (1:0)
 

Bardzo jednostronny mecz odbył się w sobotę na stadionie w Turku, gdzie rywalem juniorów Tura 1921 Turek był zespół GKS Sompolno. W pierwszej połowie zespół z Sompolna dość dobrze się bronił, jedyną bramkę dla Tura zdobył Jakub Lempach po podaniu Gabriela Baznera. Goście nie byli w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Patryka Chojnackiego.

W drugiej połowie oglądaliśmy już całkowitą dominacje zespołu z Turku. Dwie pierwsze bramki zdobył Adam Kąciak. Za pierwszy razem asystował Bartosz Stasiak, przy drugiej bramce najładniejszą asystą w meczu popisał się Gabriel Bazner. Dwie kolejne bramki padły po indywidualnych akacjach Jakuba Lempacha i Gabriela Baznera. Przy szóstej bramce,którą zdobył Gabriel Bazner asystę zaliczył Mikołaj Modrzejewski. Ostatnią bramkę zdobył powracający po dłuższej przerwie do zespołu Michał Dybus.

reklama

Patryk Chojnacki, Jakub Kubiak, Kacper Krzyżostaniak(41 Szymon Walczak), Michał Dybus, Patryk Jaśkiewicz(60 Dawid Kasprzak), Miłosz Łukasik, Bartosz Stasiak, Gabriel Bazner, Mikołaj Modrzejewski, Adam Kąciak, Jakub Lempach.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek vs Odolanovia Odolanów

Tur 1921 Turek vs Odolanovia Odolanów

17 sierp.
Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła...

Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła Kleczew

14 sierp.

"Turowi 1921" brakuje pieniędzy. Młodzi piłkarze...

6 sierp.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama