sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

17°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Tur 1921 Turek- GKS Sompolno 7:0 (1:0)

Tur 1921 Turek- GKS Sompolno 7:0 (1:0)
 

Bardzo jednostronny mecz odbył się w sobotę na stadionie w Turku, gdzie rywalem juniorów Tura 1921 Turek był zespół GKS Sompolno. W pierwszej połowie zespół z Sompolna dość dobrze się bronił, jedyną bramkę dla Tura zdobył Jakub Lempach po podaniu Gabriela Baznera. Goście nie byli w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Patryka Chojnackiego.

W drugiej połowie oglądaliśmy już całkowitą dominacje zespołu z Turku. Dwie pierwsze bramki zdobył Adam Kąciak. Za pierwszy razem asystował Bartosz Stasiak, przy drugiej bramce najładniejszą asystą w meczu popisał się Gabriel Bazner. Dwie kolejne bramki padły po indywidualnych akacjach Jakuba Lempacha i Gabriela Baznera. Przy szóstej bramce,którą zdobył Gabriel Bazner asystę zaliczył Mikołaj Modrzejewski. Ostatnią bramkę zdobył powracający po dłuższej przerwie do zespołu Michał Dybus.

reklama

Patryk Chojnacki, Jakub Kubiak, Kacper Krzyżostaniak(41 Szymon Walczak), Michał Dybus, Patryk Jaśkiewicz(60 Dawid Kasprzak), Miłosz Łukasik, Bartosz Stasiak, Gabriel Bazner, Mikołaj Modrzejewski, Adam Kąciak, Jakub Lempach.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Paweł Młynarski odznaczony Złotą Honorową...

Paweł Młynarski odznaczony Złotą Honorową Odznaką...

13 wrz.
Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co...

Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co warto...

10 wrz.
Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek....

Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek. Zwycięstwo i...

6 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama