sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Walczyli o Puchar Starosty Siedleckiego

Walczyli o Puchar Starosty Siedleckiego
 

Dnia 25 maja zawodnicy WKSW Tuliszków wybrali się do Siedlec aby uczestniczyć w Pucharze Starosty Siedleckiego

Wyjazd był dwudniowy. Po zakwaterowaniu w pięknym hotelu Chodowiak zawodnicy mieli okazję zwiedzić ogród japoński w Suchożebrach. 26 maja w Stoku Lackim koło Siedlec odbył się Puchar Starosty Siedleckiego. Zawodnicy z Tuliszkowa przystąpili do niego w składzie: Antoni Głowiński, Aleks Wiktorski, Kacper Michalak. Zawody sędziował również nasz utytułowany zawodnik -Albert Jesiołkiewicz. W zawodach wystartowało 130 zawodników z Poznania, Tuliszkowa, Białegostoku, Szczecina, Częstochowy, Krosna, Włocławka oraz reprezentacja gospodarza turnieju Akademii Sztuk Walki - Jacka Szymańskiego. Walczono na 2 matach w konkurencji kumite knockdown. Sędzią głównym zawodów był Hanshi Tomasz Olejnik 8 dan.

reklama

WKSW Tuliszków zdobył komplet medali: Antoni Głowiński 1 miejsce do 7 lat wygrane 3 walki, Kacper Michalak 1miejsce do lat 11 wygrane 3 walki, Aleks Wiktorski 2 miejsce do lat 9 wygrane 2 walki zawodnikom udzielał swoich cennych wskazówek sensei Tomasz Adamkiewicz 3 dan. W trakcie przerwy zawodnicy WKSW Tuliszków uczestniczyli w pokazie tameshiwari łamania przedmiotów wspólnie z organizatorem sensei Jackiem Szymańskim, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Wyjazd był możliwy dzięki wsparciu pana Jakuba Kowalczyka z firmy IzoSerwis. Korzystając z okazji pragniemy podziękować sensei Jacek Szymański i całej Akademi za super przyjęcie i zorganizowanie czasu wolnego dla zawodników oraz panu Jakubowi Kowalczykowi za udostępnienie samochodu na wyjazd. Osu dziękujemy:)

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w...

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w Tucholi

5 sierp.
Sport to zdrowie, zadbaj o swoje pociechy i...

Sport to zdrowie, zadbaj o swoje pociechy i zapisz...

28 lip.
Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama