niedziela 19 sierpnia 2018

Emilii, Julinana, Konstancji

reklama

Trening z Mistrzem - Kamil Gardzielik w klubie Striker w Turku

Trening z Mistrzem - Kamil Gardzielik w klubie Striker w Turku - foto: E. Gronostaj-Powązka
foto: E. Gronostaj-Powązka 

2 czerwca ściany Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku gdzie na co dzień trenują zawodnicy klubu Striker w Turku wypełniły się miłośnikami boksu, którzy pod okiem Kamila Gardzielika mieli okazje poprawić swój kunszt walki w stójce.

Utytułowany sportowiec w swojej karierze amatorskiej stoczył około 200 pojedynków, zdecydowaną większość swoich walk wygrał. W 2006 został Mistrzem Polski młodzików, 2007 i 2008 roku zwyciężył w Mistrzostwach Polski kadetów, Mistrz Polski juniorów w 2009 i 2010 roku. W 2011 roku Kamil zdobył srebrny medal w Mistrzostwach Polski seniorów, w 2012 i 2014 stawał na trzecim stopniu podium. W 2013 oraz 2015 roku został Mistrzem Polski seniorów oraz młodzieżowców. Poza osiągnięciami krajowymi, Kamil sięgał również po trofea zagraniczne i tak np. w 2009 roku zdobywa 3 miejsce na Mistrzostwach Europy juniorów, w 2010 roku brązowy medal Olimpiady Sportów Walki w Pekinie, poza tym dostał się do ćwierćfinału Mistrzostw Świata juniorów w 2010 r. oraz Igrzysk Europejskich w 2015 r. Zwycięzca Grand Prix Polski oraz wielu meczy międzynarodowych.

reklama

Blisko pięćdziesięciu miłośników boksu z kilku klubów w naszym powiecie trenowało prawie dwie godziny bez przerwy. Mistrz skupił się na podstawach oraz na ulubionych kombinacjach, które często wykorzystuje w czasie walki. W trakcie treningu Kamil w niecodziennej roli trenera przekazywał wiedzę za pomocą nowoczesnych metod i środków treningowych, które wykorzystywane są w okresach przygotowawczych do walk oraz bezpośrednio w samym pojedynku.

Po treningu każdy mógł osobiście porozmawiać z naszym gościem, zadając różnego rodzaju pytania o jego przyszłe pojedynki, najbliższych planach oraz okazji do kolejnego wspólnego treningu. Poza tym uczestnicy zajęć mogli skosztować domowych wypieków pani Agnieszce Kałużnej.

W czasie treningu była również obecna pani fotograf Ewelina Gronostaj – Powązka, która uwieczniała wspólne chwile w pamięci swojego aparatu fotograficznego, za co bardzo dziękujemy!

reklama

Zarząd klubu dziękuje wszystkim partnerom klubu, którzy aktywnie wspierają nasze wszystkie wydarzenia: firmie Angie Power Service z Konina, zarządowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku, Restauracji Pico Bello z Uniejowa, firmie budowlanej Gift z Wyszyny oraz Wojbud z Piętna.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Kickboxerzy zakończyli sezon szkoleń

Kickboxerzy zakończyli sezon szkoleń

3 lip.
Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli rok...

26 czerw.
Turniej karate kyokushin i kickboxingu

Turniej karate kyokushin i kickboxingu

13 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama