Msza św. o szczęśliwe odnalezienie Michała Rosiaka w Kościele MBF w Turku (Obrzębin) w dniu 23 stycznia o godz. 17.00

środa 23 stycznia 2019

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

Turniej karate kyokushin i kickboxingu

Turniej karate kyokushin i kickboxingu - foto: materiał nadesłany
foto: materiał nadesłany 

W dniu 9 czerwca 2018 roku odbył się ogólnopolski turniej karate kyokushin i kickboxingu, w którym wystartowała 14 osobowa reprezentacja Klubu Sportów i Sztuk Walk z sekcji karate i kickboxingu. Plan został wykonany w 120 procentach. Zdobyliśmy 12 medali w kyokushin karate kyokushin full kontakt i 4 medale kickboxingu.

Złoto wywalczyli: Julita Stanisławska, Gabriel Skierski, Filip Konefał, Natalia Pietrzak, Filip Wawrzyniak. Drugie miejsca przypadło dla: Nikoli Stankiewicz, Marcela Rosiaka, Artura Kaczmarka, Filip Bałdyka. Na trzecim miejscu podium znaleźli się: Aleksandra Zająć, Patryk Dobiecki, Julita Stanisławska, Kacper Wojtkowiak. W kickboxingu po raz pierwszy zwalczyło 4 zawodników dla których był to sprawdzian życiowy. II miejsce zajęli: Kacper Marciniak, na trzecim miejscu byli Patryk Marciniak, Marcel Rosiak i Filip Konefał.

reklama

Kierownikiem ekipy karate był Jakub i Dariusz Jasiakiewicz, kickboxerów Seweryn Wilczyński i Mateusz Pakuła. Wszystkie koszt udziału w zawodach i przejazdu pokrył Zarząd Klubu, który składa podziękowania za wsparcie Burmistrzowi Miasta Turku, Burmistrzowi Miasta i Gminy Tuliszków, Firmie Lanko, Maks Sport, PGKiM Turek.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Karate...

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Karate...

15 st.
Mistrzostwa Polski Karate Full Contact w Turku...

Mistrzostwa Polski Karate Full Contact w Turku -...

9 st.
Egzamin Karate Kyokushin wg wymogów Światowej...

Egzamin Karate Kyokushin wg wymogów Światowej...

19-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama