niedziela 19 sierpnia 2018

Emilii, Julinana, Konstancji

reklama

Magda Filipiak zagra o Mistrzostwo Polski

Magda Filipiak zagra o Mistrzostwo Polski - foto: Michał Kościelak
foto: Michał Kościelak 

Miło nam poinformować, że zawodniczka naszego klubu - Magdalena Filipiak wraz z kadrą wielkopolski dziewcząt u-13 zagra w wielkim finale ogólnopolskich rozgrywek młodziczek o puchar im. Kazimierza Górskiego w piłce nożnej. 

Magda na co dzień występuję w drużynie młodzika starszego Tura, prowadzonej przez trenera Malińskiego,  w której jest wiodącą postacią. Dobra gra Magdy w klubie, zaowocowała powołaniem jej do Kadry Wielkopolski dziewcząt do lat 13 prowadzonej przez panią trener Annę Jankowską. Magda z miejsca wywalczyła sobie miejsce w podstawowej jedenastce najlepszych młodziczek naszego województwa. Po wcześniejszych meczach eliminacyjnych przyszedł czas na turniej półfinałowy który odbył się w dniach 2-3 czerwca w miejscowościach Pniewy, Szamotuły oraz Sierkanów. W turnieju półfinałowym wystąpiły kadry: Dolnośląskiego ZPN, Lubelskiego ZPN, Warmińsko Mazurskiego ZPN oraz Wielkopolskiego ZPN. Po dwóch dniach zmagań najlepszą ekipą okazała się kadra WLKP która dzięki wygranej w turnieju zapewniła sobie udział wielkim finale. Warto wspomnieć, iż Magda w każdym z trzech spotkań półfinałowych była podstawową zawodniczką swojej drużyny.

Wielki finał mistrzostw polski młodziczek odbędzie się 16 czerwca w Wiśle pomiędzy Wielkopolskim a Śląskim ZPN. Cały klub serdecznie gratuluję  Magdzie ogromnego sukcesu  oraz życzy powodzenia w meczu finałowym.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

"Turowi 1921" brakuje pieniędzy. Młodzi piłkarze...

6 sierp.
Władysławów: Zagraj w Wakacyjnym Turnieju

Władysławów: Zagraj w Wakacyjnym Turnieju

26 lip.
A. Burszewski: Mundial 2018

A. Burszewski: Mundial 2018

15 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama