sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

17°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Nagrodzili juniorów młodszych Orła Kawęczyn

Nagrodzili juniorów młodszych Orła Kawęczyn
 

W niedzielę 24 czerwca, podczas turnieju gminnego, zarząd GKS Orzeł Kawęczyn postanowił docenić drużynę juniorów młodszych oraz trenera Konrada Grzelaka za wywalczenie wicemistrzostwa swojej ligi. Wszyscy zostali uhonorowani srebrnymi medalami.

Dodatkowo nagrodzono indywidualnie zawodników. Statuetkę dla najlepszego strzelca otrzymał Jakub Czelusta. Najlepszym zawodnikiem uznano Kamila Ambroziaka. Wręczono również nagrodę specjalną ufundowaną przez radną Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Annę Majdę. Nagroda trafiła do najlepszej zawodniczki naszego klubu Julii Olek. Nagrodą była oryginalna koszulka jednego z czołowych klubów europejskich. Nagrody wręczyli Wójt Gminy Kawęczyn Jan Nowak, oraz prezes Gminnego Klubu Sportowego Orzeł Kawęczyn Krystian Krawczyk.

reklama

Drużyna juniorów wykonała solidną pracę w tym sezonie co zaowocowało dobrymi wynikami. Dobra postawa zawodników zaowocowała faktem, iż niektórzy z nich zostali doceni na nieco wyższym poziomie. Bramkarz Wiktor Bronszewski dostał się na tygodniowy Camp na akademii Zagłębia Lubin, gdzie przez tydzień będzie trenowany i obserwowany przez trenerów Zagłębia, a także innych trenerów z całej Polski. Jakub Czelusta przeszedł testy w Szkole Mistrzostwa Sportowego we Włocławku i prawdopodobnie tam będzie kontynuował swoją przygodę z piłką.

Wyróżniona została także jedyna zawodniczka w drużynie, czyli Julia Olek, która została powołana na konsultację selekcyjną do kobiecej kadry Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Na konsultacji w Poznaniu pojawiło się około 40 zawodniczek. Julia mimo, iż była młodsza od większości koleżanek zaprezentowała się bardzo dobrze czekamy więc na kolejne powołania w sierpniu, lub w przyszłym roku kiedy to będzie w swoim roczniku.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Orliki E1 TURa 1921 Turek wygrywają z Orzeł...

Orliki E1 TURa 1921 Turek wygrywają z Orzeł Kawęczyn...

31 maj.
TUR 1921 Turek - GKS Orzeł Kawęczyn   6:2

TUR 1921 Turek - GKS Orzeł Kawęczyn 6:2

28-10-2020
Orliki Tura 1921 Turek pokonują GKS Orzeł Kawęczyn

Orliki Tura 1921 Turek pokonują GKS Orzeł Kawęczyn

20-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama