środa 25 maja 2022

Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

15°C umiarkowane opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Kawęczyn. Zagrali dla Wioletty i zebrali ponad 4,5 tysiąca złotych

Kawęczyn. Zagrali dla Wioletty i zebrali ponad 4,5 tysiąca złotych - fot.: grupa
fot.: grupa "Polak w potrzebie" 

Sześć drużyn wzięło w piłkarskiej rywalizacji w czasie charytatywnego turnieju „Gramy dla Wioletty”. W czasie imprezy udało się zebrać 4.680 złotych, które zostaną przeznaczone na leczenie mieszkanki Ciemienia.

Wioletta Michalak z Ciemienia choruje na nowotwór. Organizując turniej piłkarski, mieszkańcy Ciemienia i całej gminy Kawęczyn, postanowili wspomóc ją finansowo w leczeniu. W czasie meczy, w formie cegiełek można było kupić ciasta przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Ciemieniu oraz kiełbaski. Apetyty jak to zwykle na świeżym powietrzu bywa, dopisywały, więc w czasie zbiórki udało się zebrać 4.680 złotych.

reklama

Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn piłkarskich: Sołectwa Ciemień, FC Michalak, Oldboye i Juniorzy GKS Orzeł Kawęczyn, Ekogab oraz Marbad. Najlepiej grali piłkarze z Ciemienia, drugą pozycję zajęła drużyna seniorska Orłów Kawęczyn, a trzecią wywalczyli zawodnicy FC Michalak.

Organizatorzy - KGW Ciemień, Rada Sołecka w Ciemieniu oraz Urząd Gminy w Kawęczynie, dziękują wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w turniej.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Kręgle fińskie pomogły zbierać środki na...

Kręgle fińskie pomogły zbierać środki na...

8 lt.
Orliki E1 TURa 1921 Turek wygrywają z Orzeł...

Orliki E1 TURa 1921 Turek wygrywają z Orzeł Kawęczyn...

31-05-2021
TUR 1921 Turek - GKS Orzeł Kawęczyn   6:2

TUR 1921 Turek - GKS Orzeł Kawęczyn 6:2

28-10-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama