piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

17°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Morsy Turek na VI Dolnośląskim Festiwalu Biegów Górskich 2018

Morsy Turek na VI Dolnośląskim Festiwalu Biegów Górskich 2018 - foto: Stowarzyszenie
foto: Stowarzyszenie "Morsy Turek" na Facebook.com 

W dniach 19-22 lipca rozbiegani członkowie Stowarzyszenia Morsy Turek wzięli udział w jednej z czołowych imprez biegowych w Polsce - VI Dolnośląskim Festiwalu Biegów Górskich w Lądku Zdroju. 

19 lipca nasz ultramaratończyk Piotr Malek wystartował w głównym biegu festiwalu w Biegu Siedmiu Szczytów, pomimo złych warunków pogodowych, jakie napotkały go w nocy, silne opady deszczu i mgła udało mu się pokonać dystans 130 km w 23 godziny 26 minut. Jesteśmy bardzo dumni, że w naszym Stowarzyszeniu mamy tak wspaniałego i skromnego człowieka.

reklama

W sobotę na linii startu Złotego Półmaratonu stanął Grzegorz Wysocki. Festiwalowe zmagania zakończył bieg charytatywny Trojak Trail rozgrywany w niedzielę na dystansie 10 km, w którym wzięli udział Monika Olek-Wysocka, Malek Piotr, Wysocki Grzegorz i Mikołaj Wysocki.

DFBG to nie tylko rywalizacja dorosłych. W niedzielę rywalizowali najmłodsi wśród nich nasz morsik Filip Wysocki w biegu First Trail na 200 m. Oczywiście nie możemy zapomnieć o Adzie Staszak, która wspierała nas duchowo. Imprezę dopełniły spotkania z gośćmi festiwalu, których mieliśmy okazje spotkać między innymi Agata Matejczuk – zwyciężczyni biegu na 130 km oraz Piotr Hercog - czołowi Polscy ultramaratończycy.

materiał nadesłany

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Podobne artykuły

W Malanowie biegali wszyscy: przedszkolaki,...

W Malanowie biegali wszyscy: przedszkolaki,...

20 wrz.
Przykona. Morsy wykąpane w słońcu i zimnej...

Przykona. Morsy wykąpane w słońcu i zimnej wodzie. X...

28 lt.
Wirtualny Bieg Niepodległości - wychowankowie...

Wirtualny Bieg Niepodległości - wychowankowie...

13-11-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama