czwartek 13 grudnia 2018

Dalidy, Juliusza, Łucji

reklama

Malanów: Czerwone Diabły czy PAJO Turek? Kto zwycięży w Wakacyjnej Lidze?

Malanów: Czerwone Diabły czy PAJO Turek? Kto zwycięży w Wakacyjnej Lidze?
 

Przez kilka ostatnich tygodni piłkarze z najrozmaitszych zakątków powiatu tureckiego rywalizowali ze sobą na Orliku w Malanowie. Triumfatorów tegorocznej edycji Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej, organizowanej przez OSiR w Malanowie, poznamy w środowy wieczór 8 sierpnia.

Na szczycie ligowej tabeli panuje tłok. Obecnie aż 3 czołowe drużyny mają po 18 punktów. OSP Malanów ma już za sobą wszystkie mecze i więcej punktów nie zdobędzie, ale za to w bezpośrednim boju zetrą się Czerwone Diabły i PAJO Turek. Ten mecz przesądzi o ostatecznej klasyfikacji na podium. 18 punktów mogą mieć po środowym wieczorze również piłkarze FC Kawęczyn, którzy znajdują się póki co na 4 miejscu w tabeli, ale zagrają jeszcze ze Spartą Gąbków.

reklama

środa, godz. 19:00
Sparta Grąbków – FC Kawęczyn

środa, godz. 19:50
Czerwone Diabły Turek – PAJO Turek

Po ostatnich meczach WLPN nastąpi uroczyste podsumowanie rozgrywek, a triumfatorzy otrzymają puchary i nagrody.

Wszelkie tabele, rankingi strzelców, relacje z meczów i dokładne informacje dotyczące WLPN można znaleźć na stronie wlpnmalanow.futbolowo.pl.

Podobne artykuły

Malanów: PAJO Turek wygrało Wakacyjną Ligę!...

Malanów: PAJO Turek wygrało Wakacyjną Ligę! Czerwone...

9 sierp.
Malanów: FC Kawęczyn, PAJO Turek i  Korona...

Malanów: FC Kawęczyn, PAJO Turek i Korona...

08-08-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama