poniedziałek 19 listopada 2018

Elżbiety, Faustyny, Pawła

reklama

Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła Kleczew

Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła Kleczew
 

Wychowanek MGKS "Tur 1921" Turek Kuba Młynarski został zawodnikiem III ligowego Sokoła Kleczew. Nasz zawodnik został wypożyczony na okres jednego roku.

Kuba zaczął przygodę z piłką od gry w zespole orlików Tura Turek. Następnie w kolejnych latach grał w starszych grupach wiekowych, będąc podstawowym zawodnikiem. W zespole grał na pozycji pomocnika, ale nominalną pozycją jest obrona. Przez długi czas trenerem Kuby był Dawid Jóźwiak, który ukształtował go jako zawodnika. Główną cechą "Młodego" jak nazywali go koledzy z boiska jest pracowitość. Przez wiele lat posiadał największą frekwencję na treningach i meczach co przełożyło się na rozpoczęcie gry w zespole seniorów w wieku 16 lat. Po pewnym czasie stał się podstawowym zawodnikiem zespołu seniorów, grając na pozycji środkowego obrońcy, zdobywając z drużyną awans do klasy okręgowej a następnie IV ligi.

Życzymy Kubie sukcesów w III lidze, wierząc, że już niedługo stanie się podstawowym zawodnikiem Sokoła Kleczew.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Juniorzy Tura Turek zwycięstwem w Lesznie...

Juniorzy Tura Turek zwycięstwem w Lesznie zakończyli...

15 list.
Tur 1921: Wygrana na 100-lecie niepodległości

Tur 1921: Wygrana na 100-lecie niepodległości

10 list.
Akademia Reissa pokonuje Tura 1921 13:0

Akademia Reissa pokonuje Tura 1921 13:0

18 wrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama