środa 20 luty 2019

Anety, Lecha, Leona

reklama

Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła Kleczew

Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła Kleczew
 

Wychowanek MGKS "Tur 1921" Turek Kuba Młynarski został zawodnikiem III ligowego Sokoła Kleczew. Nasz zawodnik został wypożyczony na okres jednego roku.

Kuba zaczął przygodę z piłką od gry w zespole orlików Tura Turek. Następnie w kolejnych latach grał w starszych grupach wiekowych, będąc podstawowym zawodnikiem. W zespole grał na pozycji pomocnika, ale nominalną pozycją jest obrona. Przez długi czas trenerem Kuby był Dawid Jóźwiak, który ukształtował go jako zawodnika. Główną cechą "Młodego" jak nazywali go koledzy z boiska jest pracowitość. Przez wiele lat posiadał największą frekwencję na treningach i meczach co przełożyło się na rozpoczęcie gry w zespole seniorów w wieku 16 lat. Po pewnym czasie stał się podstawowym zawodnikiem zespołu seniorów, grając na pozycji środkowego obrońcy, zdobywając z drużyną awans do klasy okręgowej a następnie IV ligi.

Życzymy Kubie sukcesów w III lidze, wierząc, że już niedługo stanie się podstawowym zawodnikiem Sokoła Kleczew.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek z nowym trenerem. Bartosz...

Tur 1921 Turek z nowym trenerem. Bartosz Grabowski...

2 st.
Kasztelania Brudzew zwyciężyła w Turnieju...

Kasztelania Brudzew zwyciężyła w Turnieju...

04-12-2018
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar...

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza

01-12-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama