niedziela 21 lipca 2019

Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

reklama

Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła Kleczew

Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła Kleczew
 

Wychowanek MGKS "Tur 1921" Turek Kuba Młynarski został zawodnikiem III ligowego Sokoła Kleczew. Nasz zawodnik został wypożyczony na okres jednego roku.

Kuba zaczął przygodę z piłką od gry w zespole orlików Tura Turek. Następnie w kolejnych latach grał w starszych grupach wiekowych, będąc podstawowym zawodnikiem. W zespole grał na pozycji pomocnika, ale nominalną pozycją jest obrona. Przez długi czas trenerem Kuby był Dawid Jóźwiak, który ukształtował go jako zawodnika. Główną cechą "Młodego" jak nazywali go koledzy z boiska jest pracowitość. Przez wiele lat posiadał największą frekwencję na treningach i meczach co przełożyło się na rozpoczęcie gry w zespole seniorów w wieku 16 lat. Po pewnym czasie stał się podstawowym zawodnikiem zespołu seniorów, grając na pozycji środkowego obrońcy, zdobywając z drużyną awans do klasy okręgowej a następnie IV ligi.

Życzymy Kubie sukcesów w III lidze, wierząc, że już niedługo stanie się podstawowym zawodnikiem Sokoła Kleczew.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Sukces juniorów Tur 1921 Turek. Zwycięstwo 8:0...

Sukces juniorów Tur 1921 Turek. Zwycięstwo 8:0 na...

6 maj.
Piłkarskie emocje już dziś. Przyjdź na mecz w...

Piłkarskie emocje już dziś. Przyjdź na mecz w ramach...

24 kw.
Kapitalny mecz piłkarzy z Turku. Pewne...

Kapitalny mecz piłkarzy z Turku. Pewne zwycięstwo...

23 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama