niedziela 05 lipca 2020

Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

reklama

Władysławów: Kibicowali podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej

Władysławów: Kibicowali podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej
 

Memoriał Kamili Skolimowskiej to bez wątpienia "święto" lekkiej atletyki w Polsce. W tym roku impreza została zorganizowana na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć młodych lekkoatletów reprezentujących klub UKS Skoczek Władysławów.

Młodzi zawodnicy, którzy właśnie wrócili z obozu sportowego w Trzebnicy, w ramach przygotowań do zbliżających się eliminacji do Mistrzostw  Polski wybrali się na jeden z najlepszych mitingów lekkoatletycznych na świecie do Chorzowa. Wspólnie z trenerem Bartłomiejem Wiśniewskim przyglądali się, jak startują najlepsi na świecie lekkoatleci. A było od kogo się uczyć - rekordzista świata w soku o tyczce Renaud Lavilenii, były mistrz świata Paweł Wojciechowski, były rekordzista świata na 100 metrów Asafa Powell i wielu, wielu innych. Na koniec usłyszeliśmy wiele ciekawych porad od mistrza Olimpijskiego w Rzucie Dyskiem Roberta Hartinga.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Dawid Robakowski z UKS Skoczek Władysławów V-ce...

Dawid Robakowski z UKS Skoczek Władysławów V-ce...

12-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama