wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Striker Turek na Międzynarodowym Zgrupowaniu Kadry Polski Polskiej Federacji Kickboxingu w Zakopanem

Striker Turek na Międzynarodowym  Zgrupowaniu Kadry Polski Polskiej Federacji Kickboxingu w Zakopanem
 

W dniach od 23 do 26 sierpnia kadra „A” klubu Striker wzięła udział w zgrupowaniu PFKB, w którym uczestniczyło około 100 zawodników. W skład reprezentacji z Turku weszli: Hubert Izydorkiewicz, Błażej Ogrodowczyk, Michał Czekała, Wiktor Lebiedziśki, Patryk Szulc oraz trener Kamil Więcławek.

Na terenie Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich przez 4 dni Turkowianie szlifowali swoją formę przed zbliżającym się sezonem szkoleniowym. Młodzi zawodnicy mogli sprawdzić swoją kondycję i wytrzymałość biorąc udział w trzech treningach dziennie trwających nawet do dwóch godzin w pojedynczej jednostce treningowej. Nasi reprezentanci mieli możliwość skonfrontować swoje umiejętności z zawodnikami z różnych zakątków Polski. Warto podkreślić, że wśród uczestników zgrupowania znaleźli się nie tylko amatorzy, ale także zawodowi kickboxerzy walczący na takich galach jak DSF czy PFN. Najmocniejszym ogniwem była formuła K-1 Rules, w której uczestniczyła młodzież oraz dorośli. Nie zabrakło również dzieci, które mogły poprawić swoje zdolności motoryczne, techniczne oraz taktyczne w formułach semi oraz light contact. Zgrupowanie było świetną okazją do sprawdzenia wyszkolenia naszych zawodników, którzy wypadli celująco!!! Członkowie klubu Striker zostali zauważeni przez władze PFKB, czego dowodem było otrzymanie stopni szkoleniowych, umożliwiających start w turniejach najwyższej rangi m. in. w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski, które odbędą się 29 września w Sulejówku.

reklama

Korzystając z okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkich fighterów Naszego miasta na trening z Marcinem „Różalem” Różalskim, który odbędzie 8 września o godzinie 12:00 w Sali Ochotniczej Straży Pożarnej „DOM STRAŻAKA” przy ul. 3 maja. Marcin to 8-krotny amatorski mistrz Polski w kickboxingu, amatorski wicemistrz Europy w kickboxingu, zawodowy mistrz Polski w boksie tajskim, finalista turnieju K-1 EUROPEAN LEAGUE, międzynarodowy mistrz Polski w wadze ciężkiej w formule K-1, mistrz świata ISKA w wadze ciężkiej (K-1), mistrz świata WKA w wadze superciężkiej.

Zarząd klubu Striker dziękuje wszystkim partnerom , którzy aktywnie wspierają działania jego podopiecznych: firmie Angie Power Service z Konina, Radosławowi Szymczakowi właścicielowi firmy LIMAX za udostępnienie busa, zarządowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku, Restauracji Pico Bello z Uniejowa, firmie budowlanej Wojbud z Piętna oraz Gift z Wyszyny.

materiał nadesłany

2
3
4
5
6
7
8
9

Podobne artykuły

Sport to zdrowie, każdy przedszkolak to powie!...

Sport to zdrowie, każdy przedszkolak to powie!...

z wczoraj
Jak skutecznie bronić swojej przestrzeni...

Jak skutecznie bronić swojej przestrzeni osobistej....

8 wrz.
Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

6 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama