wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Kawęczyn: MDP Głuchów i MDP Źdżary medalistami Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Pożarnicze

Kawęczyn: MDP Głuchów i MDP Źdżary medalistami Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Pożarnicze
 

W dniach 31.03-02.09 w Koninie oraz Licheniu Starym odbyły się Ogólnopolskie Zawody Sportowo-Pożarnicze MDP według regulaminu CTIF. Nasz powiat i województwo reprezentowały 3 drużyny, w grupie dziewcząt MDP Żdżary oraz w grupie chłopców MDP Będziechòw i MDP Głuchòw. Wszystkie te drużyny pochodzą z gminy Kawęczyn.

Pierwszego dnia nastąpiło oficjalne otwarcie zawodów na boisku sportowym w Licheniu Starym oraz wieczorem zawodnicy zaprezentowali się w ćwiczeniu musztry. Kulminacyjnym dniem była sobota, kiedy to drużyny przystąpiły do rywalizacji na stadionie PWSZ w Koninie, Dziewczęta ze Żdżar uplasowały się 3 pozycji, a chłopcy z Głuchowa na 2, MDP Będziechòw uplasowała się na 8 pozycji, w zawodach udział wzięło 19 drużyn męskich i 18 żeńskich.

reklama

Podium w grupie dziewcząt: I miejsce 1056.56 pkt. - Racławówka woj. Podkarpackie, II miejsce - 1054.79 pkt. - Przytkowice, woj. małopolskie, III miejsce 1054.45pkt. – Żdżary, woj. wielkopolskie

Podium w grupie Chłopców: I miejsce - 1065.39 pkt. - Krzeszòw woj. podkarpackie, II miejsce - 1064.42 pkt. - Głuchów, woj. wielkopolskie, III miejsce - 1054.45 pkt. – Przytkowice, woj. małopolskie.

materiał nadesłany

2
3
4
5
foto: Jerzy Orchowski6
foto: Jerzy Orchowski7
8
9
10
11

Podobne artykuły

Tylko u nas! Młodzież gminy Kawęczyn walczyła...

Tylko u nas! Młodzież gminy Kawęczyn walczyła na...

28 sierp.
Brązowe medalistki powróciły do jednostki....

Brązowe medalistki powróciły do jednostki. Gorące...

26 lip.
Druhny z Głuchowa trzecią drużyną kobiecą...

Druhny z Głuchowa trzecią drużyną kobiecą świata!...

24 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama