poniedziałek 19 listopada 2018

Elżbiety, Faustyny, Pawła

reklama

Kawęczyn: MDP Głuchów i MDP Źdżary medalistami Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Pożarnicze

Kawęczyn: MDP Głuchów i MDP Źdżary medalistami Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Pożarnicze
 

W dniach 31.03-02.09 w Koninie oraz Licheniu Starym odbyły się Ogólnopolskie Zawody Sportowo-Pożarnicze MDP według regulaminu CTIF. Nasz powiat i województwo reprezentowały 3 drużyny, w grupie dziewcząt MDP Żdżary oraz w grupie chłopców MDP Będziechòw i MDP Głuchòw. Wszystkie te drużyny pochodzą z gminy Kawęczyn.

Pierwszego dnia nastąpiło oficjalne otwarcie zawodów na boisku sportowym w Licheniu Starym oraz wieczorem zawodnicy zaprezentowali się w ćwiczeniu musztry. Kulminacyjnym dniem była sobota, kiedy to drużyny przystąpiły do rywalizacji na stadionie PWSZ w Koninie, Dziewczęta ze Żdżar uplasowały się 3 pozycji, a chłopcy z Głuchowa na 2, MDP Będziechòw uplasowała się na 8 pozycji, w zawodach udział wzięło 19 drużyn męskich i 18 żeńskich.

reklama

Podium w grupie dziewcząt: I miejsce 1056.56 pkt. - Racławówka woj. Podkarpackie, II miejsce - 1054.79 pkt. - Przytkowice, woj. małopolskie, III miejsce 1054.45pkt. – Żdżary, woj. wielkopolskie

Podium w grupie Chłopców: I miejsce - 1065.39 pkt. - Krzeszòw woj. podkarpackie, II miejsce - 1064.42 pkt. - Głuchów, woj. wielkopolskie, III miejsce - 1054.45 pkt. – Przytkowice, woj. małopolskie.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Kawęczyn: Trenowali z Dawidem Muchlewiczem

Kawęczyn: Trenowali z Dawidem Muchlewiczem

19 wrz.
Żdżary: Dominacja Głuchowa i Będziechowa na...

Żdżary: Dominacja Głuchowa i Będziechowa na zawodach...

20 sierp.
Tuliszków: MPD Będziechów i MDP Żdżary...

Tuliszków: MPD Będziechów i MDP Żdżary Mistrzami...

23 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama