czwartek 13 grudnia 2018

Dalidy, Juliusza, Łucji

reklama

Kickboxing: Striker Turek trenuje w Poznaniu

Kickboxing: Striker Turek trenuje w Poznaniu - foto: materiał nadesłany
foto: materiał nadesłany 

15 września 7 osobowa ekipa z Klubu Striker w Turku miała okazję uczestniczyć w kolejnej VII edycji Ogólnopolskich Sparingów Muay Thai w Poznaniu, które organizowane były przez klub Kohorta Poznań z trenerem Grzegorzem Waligórom.

W sparingach uczestniczyli zawodnicy klubu z Poznania oraz zaproszeni goście, mi.in. Marcin Hels (była zawodnik UFC, aktualnie walczący dla federacji ACAB), Łukasz Radosz (zawodnik K-1, aktualni mistrz świata federacji IFMA, zawodowy mistrz Polski federacji WFMC) oraz zawodnicy z takich miejscowości jak Gorzów Wielkopolski, Piła, Nowy Tomyśl, Sczecinek, Poznań, Słupca, Konin oraz Turek.

reklama

W składzie naszej ekipy znaleźli się: Marcin Wojciechowski, Michał Mielczarek, Liam Haddar, Hubert Izydorkiewicz, Szymon Kałużny, Olek Kowalczyk oraz trener Kamil Więcłąwek. Był to już ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się Międzynarodowymi Mistrzostwami Polski które będą kwalifikacją do Mistrzostw Świata które pod koniec października we Włoskiej Marina Di Carrara. Teraz przed Naszymi zawodnikami trochę wolnego, dwa tygodnie szybkościowej pracy na sprzęcie oraz regeneracja po bardzo ciężkim okresie przygotowawczym.

Zarząd klubu Striker dziękuje wszystkim partnerom , którzy aktywnie wspierają działania jego podopiecznych: firmie Angie Power Service z Konina, Radosławowi Szymczakowi właścicielowi firmy LIMAX, zarządowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku, Restauracji Pico Bello z Uniejowa, firmie budowlanej Wojbud z Piętna oraz Gift z Wyszyny.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Dobry występ klubu Striker na turnieju Mazovia Cup

Dobry występ klubu Striker na turnieju Mazovia Cup

4 grudz.
Powołania dla zawodników z klubu Striker Turek

Powołania dla zawodników z klubu Striker Turek

1 paźd.
Kickboxerzy zakończyli sezon szkoleń

Kickboxerzy zakończyli sezon szkoleń

3 lip.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama