środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Akademia Reissa pokonuje Tura 1921 13:0

Akademia Reissa pokonuje Tura 1921 13:0 - foto: fb.com/akademiareissa.okreg.koninski
foto: fb.com/akademiareissa.okreg.koninski 

W minioną niedzielę (16 września), w Kazimierzu Biskupim, odbył się mecz ligowy grupy C2 między zespołami Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań/Konin a MGKS „Tur 1921” Turek. Spotkanie zakończyło się spektakularnym wynikiem 13:0 dla gospodarzy.

Jednym z graczy APR Reissa jest młody mieszkaniec Turku, Miłosz Dymbiński (l. 13), który podczas niedzielnego meczu grał przeciwko swoim kolegom z miasta. Miłosz rozpoczął mecz od 2 bramek oraz jednej asysty. W drugiej połowie spotkania młody turkowianin zdobył jeszcze jednego gola dla Akademii.

reklama

Miłosz z APR Reissa związany jest od zerówki, prezentując swoje umiejętności na licznych turniejach. Zauważony, wyróżniający się młody zawodnik otrzymał szansę na rozwój swoich umiejętności w złotej grupie Akademi Piłkarkiej Reissa, w której występowała obserwacja i selekcja. Od 5 lat gra z drużyną, z którą jest bardzo związany, prezentując wysoki poziom umiejętności gry w drugiej lidze okręgu Poznańskiego, zdobywając bardzo wysoką punktację w sezonie 2017/2018, z możliwością wejścia do ligi pierwszej.

Droga w zdobywaniu umiejętności niesie za sobą wiele wyrzeczeń, gdyż młody turkowianin dojeżdża na treningi 3 razy w tygodniu, nawet po 70 km. - Staram się łączyć moją pasję do gry w piłkę z obowiązkami szkolnymi, choć nie jest łatwo – mówi Miłosz, przyznając, że często uczy się w aucie. Młody piłkarz, reprezentując obecnie region Koniński APR, całym sercem kibicuje Turowi 1921 i grającym tam jego kolegom.

Akademia Reissa pokonuje Tura 1921 13:0 - foto: nadesłane

Podobne artykuły

Seniorzy Tura 1921 Turek rozpoczynają...

Seniorzy Tura 1921 Turek rozpoczynają rozgrywki. Już...

18 sierp.
Tur 1921 Turek reaktywuje drużynę seniorów....

Tur 1921 Turek reaktywuje drużynę seniorów. Celem...

20 maj.
Pytanie o herb Turku w popularnych Milionerach....

Pytanie o herb Turku w popularnych Milionerach....

30 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama