środa 23 września 2020

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

Akademia Reissa pokonuje Tura 1921 13:0

Akademia Reissa pokonuje Tura 1921 13:0 - foto: fb.com/akademiareissa.okreg.koninski
foto: fb.com/akademiareissa.okreg.koninski 

W minioną niedzielę (16 września), w Kazimierzu Biskupim, odbył się mecz ligowy grupy C2 między zespołami Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań/Konin a MGKS „Tur 1921” Turek. Spotkanie zakończyło się spektakularnym wynikiem 13:0 dla gospodarzy.

Jednym z graczy APR Reissa jest młody mieszkaniec Turku, Miłosz Dymbiński (l. 13), który podczas niedzielnego meczu grał przeciwko swoim kolegom z miasta. Miłosz rozpoczął mecz od 2 bramek oraz jednej asysty. W drugiej połowie spotkania młody turkowianin zdobył jeszcze jednego gola dla Akademii.

reklama

Miłosz z APR Reissa związany jest od zerówki, prezentując swoje umiejętności na licznych turniejach. Zauważony, wyróżniający się młody zawodnik otrzymał szansę na rozwój swoich umiejętności w złotej grupie Akademi Piłkarkiej Reissa, w której występowała obserwacja i selekcja. Od 5 lat gra z drużyną, z którą jest bardzo związany, prezentując wysoki poziom umiejętności gry w drugiej lidze okręgu Poznańskiego, zdobywając bardzo wysoką punktację w sezonie 2017/2018, z możliwością wejścia do ligi pierwszej.

Droga w zdobywaniu umiejętności niesie za sobą wiele wyrzeczeń, gdyż młody turkowianin dojeżdża na treningi 3 razy w tygodniu, nawet po 70 km. - Staram się łączyć moją pasję do gry w piłkę z obowiązkami szkolnymi, choć nie jest łatwo – mówi Miłosz, przyznając, że często uczy się w aucie. Młody piłkarz, reprezentując obecnie region Koniński APR, całym sercem kibicuje Turowi 1921 i grającym tam jego kolegom.

Akademia Reissa pokonuje Tura 1921 13:0 - foto: nadesłane

Podobne artykuły

Orliki Tura 1921 Turek pokonują GKS Orzeł Kawęczyn

Orliki Tura 1921 Turek pokonują GKS Orzeł Kawęczyn

20 wrz.
Listy do redakcji: Oświadczenie Zarządu MGKS...

Listy do redakcji: Oświadczenie Zarządu MGKS Tur...

3 mrz.
Listy do redakcji: Kto jest winny problemom...

Listy do redakcji: Kto jest winny problemom Klubu...

16 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama