poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Rajd Pieczonego Ziemniaka już w ten weekend. Zgłoś swój udział i wyrusz w trasę!

Rajd Pieczonego Ziemniaka już w ten weekend. Zgłoś swój udział i wyrusz w trasę!
 

Oddział PTTK w Turku, Miasto Turek, Gmina Turek, Nadleśnictwo Turek, Regionalne Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Turku, Gminne Koło TPD w Galewie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słodkowie, Szkoła Podstawowa nr 4 w Turku, Szkoła Podstawowa w Galewie z Filią w Chrząblicach, zapraszają na XVI Integracyjny Rajd Turystyczny „Pieczonego Ziemniaka”.

Uczestników rajdu obowiązują pisemne lub mailowe zgłoszenia załączone do regulaminu. Karty zgłoszeń należy dostarczyć do Informacji Turystycznej w Muzeum w Turku (siedziba Oddziału PTTK) lub Prezesa Oddziału PTTK p. Dariusza Grajkowskiego (Szadów Księży 19a, tel. 502 665 207) można także przesłać na adres turek.pttk@wp.pl, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 04.10.2018 r.

reklama

UWAGA! Ograniczona liczba uczestników! Decyduje kolejność zgłoszeń! Zgłoszenia na starcie rajdu nie będą przyjmowane! Przy wypełnianiu zgłoszeń prosimy o podawanie numeru trasy i wypełnienie danych osobowych!

Dla zarejestrowanych uczestników gwarantujemy znaczki rajdowe i posiłek. Regulamin rajdu na stronie www.turek.pttk.pl.

Start rajdu odbędzie się 7 października 2018 r. W tym dniu o godz. 9.45 zostanie podstawiony autobus na parkingu przy sklepie LIDL w Turku, dowożący uczestników rajdu pieszego do parkingu leśnego za Firmą ELEKTROKABEL po lewej stronie.

reklama

Trasa nr 1 – start z parkingu leśnego po lewej stronie za Firmą ELEKTROKABEL o godz. 10.30 - piesza o długości ok. 7,5 km –terenowa/szkolna (uczestnicy indywidualni i grupy uczniów z opiekunami).

Trasa nr 2 – start z parkingu leśnego po lewej stronie za Firmą ELEKTROKABEL o godz. 10.30 - piesza o długości ok. 4 km – trasa rodzinna dostosowana dla wózków i osób na wózkach.

Trasa nr 3 – start z parkingu leśnego po lewej stronie za Firmą ELEKTROKABEL o godz. 10.30 - rowerowa o długości ok. 14 km – trasa rodzinna i dla młodszych dzieci.

Trasa nr 4 – start z parkingu leśnego po lewej stronie za Firmą ELEKTROKABEL o godz. 10.30- rowerowa o długości ok. 20 km – szkolna (grupy uczniów z opiekunami).

Trasa nr 5 – start z parkingu leśnego po lewej stronie za Firmą ELEKTROKABEL o godz. 10.30 - rowerowa – indywidualna dla zaawansowanych, bez osoby prowadzącej o długości ok. 44 km.

Uczestnicy tras rowerowych proszeni są o zaopatrzenie się w kamizelki odblaskowe.

Zakończenie rajdu odbędzie się na polanie po lewej stronie za Firmą ELEKTROKABEL ok. godz. 14.00.

Rajd Pieczonego Ziemniaka już w ten weekend. Zgłoś swój udział i wyrusz w trasę!

Podobne artykuły

Udana akcja sadzenia drzew w Nadleśnictwie Turek.

Udana akcja sadzenia drzew w Nadleśnictwie Turek.

z dzisiaj
Nadleśnictwo Turek. Po raz drugi sadzimy z...

Nadleśnictwo Turek. Po raz drugi sadzimy z prezydentem

14 wrz.
W Nadleśnictwie Turek ruszył kolejny Konkurs...

W Nadleśnictwie Turek ruszył kolejny Konkurs...

8 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama