poniedziałek 03 października 2022

Bogumiła, Gerarda, Józefy

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Słodków: Turniej piłkarski Old-Boy o puchar wójta gminy Turek

Słodków: Turniej piłkarski Old-Boy o puchar wójta gminy Turek
 

W sobotę 13.10 na orliku w Słodkowie odbył się turniej piłkarski zawodników w kategorii i 35+ zorganizowany przez stowarzyszenie „Edukacja Kultura i Sport”.

Udział w turnieju wzięły 4 drużyny z powiatu tureckiego, a mianowicie „Starsza młodzież”, Ewex, Tuliszków oraz gospodarze Gmina Turek. Drużyny rozegrały 6 meczów systemem „każdy z każdym”, po zaciętej rywalizacji 3 drużyny zdobyły taką samą liczbę punktów i o miejscach na podium decydowała ilość strzelonych bramek i tu najlepszą drużyną okazała się „Starsza Młodzież”. II miejsce zajęła drużyna Tuliszkow, a III zespół Ewex-u.

reklama

Zwycięskiej drużynie puchar wręczył grający w zespole Gminy Turek wójt Karol Mikołajczyk, pozostałe puchary wręczyli dyrektor ZSP Słodków Jerzy Zygmunt oraz prezes EKS Słodków Andrzej Wojtkowiak. Nagrodę specjalną (piłkę) w podziękowaniu za organizację tego turnieju wręczył gospodarzom Jacek Wzorek.

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Podobne artykuły

Nie daj się jesiennej chandrze! Aktywny weekend...

Nie daj się jesiennej chandrze! Aktywny weekend w...

16 wrz.
We Władysławowie bili rekordy. Festiwal...

We Władysławowie bili rekordy. Festiwal Fundacji...

22 czerw.
Procesja Bożego Ciała w parafii Matki Bożej...

Procesja Bożego Ciała w parafii Matki Bożej...

16 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama