niedziela 24 marca 2019

Gabrieli, Marka, Seweryna

reklama

Słodków: Turniej piłkarski Old-Boy o puchar wójta gminy Turek

Słodków: Turniej piłkarski Old-Boy o puchar wójta gminy Turek
 

W sobotę 13.10 na orliku w Słodkowie odbył się turniej piłkarski zawodników w kategorii i 35+ zorganizowany przez stowarzyszenie „Edukacja Kultura i Sport”.

Udział w turnieju wzięły 4 drużyny z powiatu tureckiego, a mianowicie „Starsza młodzież”, Ewex, Tuliszków oraz gospodarze Gmina Turek. Drużyny rozegrały 6 meczów systemem „każdy z każdym”, po zaciętej rywalizacji 3 drużyny zdobyły taką samą liczbę punktów i o miejscach na podium decydowała ilość strzelonych bramek i tu najlepszą drużyną okazała się „Starsza Młodzież”. II miejsce zajęła drużyna Tuliszkow, a III zespół Ewex-u.

reklama

Zwycięskiej drużynie puchar wręczył grający w zespole Gminy Turek wójt Karol Mikołajczyk, pozostałe puchary wręczyli dyrektor ZSP Słodków Jerzy Zygmunt oraz prezes EKS Słodków Andrzej Wojtkowiak. Nagrodę specjalną (piłkę) w podziękowaniu za organizację tego turnieju wręczył gospodarzom Jacek Wzorek.

Podobne artykuły

Halowy Turniej Charytatywny dla WOŚP w Słodkowie

Halowy Turniej Charytatywny dla WOŚP w Słodkowie

14 st.
Obwodnica Grzymiszewa i rozbudowa DK72 z...

Obwodnica Grzymiszewa i rozbudowa DK72 z Tuliszkowa...

04-12-2018
Kawęczyn: Turniej sołectw? Tego jeszcze w...

Kawęczyn: Turniej sołectw? Tego jeszcze w gminie nie...

19-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama