piątek 16 listopada 2018

Edmunda, Marii, Marka

reklama

Słodków: Turniej piłkarski Old-Boy o puchar wójta gminy Turek

Słodków: Turniej piłkarski Old-Boy o puchar wójta gminy Turek
 

W sobotę 13.10 na orliku w Słodkowie odbył się turniej piłkarski zawodników w kategorii i 35+ zorganizowany przez stowarzyszenie „Edukacja Kultura i Sport”.

Udział w turnieju wzięły 4 drużyny z powiatu tureckiego, a mianowicie „Starsza młodzież”, Ewex, Tuliszków oraz gospodarze Gmina Turek. Drużyny rozegrały 6 meczów systemem „każdy z każdym”, po zaciętej rywalizacji 3 drużyny zdobyły taką samą liczbę punktów i o miejscach na podium decydowała ilość strzelonych bramek i tu najlepszą drużyną okazała się „Starsza Młodzież”. II miejsce zajęła drużyna Tuliszkow, a III zespół Ewex-u.

reklama

Zwycięskiej drużynie puchar wręczył grający w zespole Gminy Turek wójt Karol Mikołajczyk, pozostałe puchary wręczyli dyrektor ZSP Słodków Jerzy Zygmunt oraz prezes EKS Słodków Andrzej Wojtkowiak. Nagrodę specjalną (piłkę) w podziękowaniu za organizację tego turnieju wręczył gospodarzom Jacek Wzorek.

Podobne artykuły

Kawęczyn: Turniej sołectw? Tego jeszcze w...

Kawęczyn: Turniej sołectw? Tego jeszcze w gminie nie...

19 wrz.
Kawęczyn: Świętowali Dzień Sportu na Orliku

Kawęczyn: Świętowali Dzień Sportu na Orliku

11 wrz.
Gm. Turek: Przebiegli

Gm. Turek: Przebiegli "Słodkowską Dychę" i 400...

9 wrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama