piątek 14 sierpnia 2020

Alfreda, Maksymiliana, Selmy

reklama

Słodków: Turniej piłkarski Old-Boy o puchar wójta gminy Turek

Słodków: Turniej piłkarski Old-Boy o puchar wójta gminy Turek
 

W sobotę 13.10 na orliku w Słodkowie odbył się turniej piłkarski zawodników w kategorii i 35+ zorganizowany przez stowarzyszenie „Edukacja Kultura i Sport”.

Udział w turnieju wzięły 4 drużyny z powiatu tureckiego, a mianowicie „Starsza młodzież”, Ewex, Tuliszków oraz gospodarze Gmina Turek. Drużyny rozegrały 6 meczów systemem „każdy z każdym”, po zaciętej rywalizacji 3 drużyny zdobyły taką samą liczbę punktów i o miejscach na podium decydowała ilość strzelonych bramek i tu najlepszą drużyną okazała się „Starsza Młodzież”. II miejsce zajęła drużyna Tuliszkow, a III zespół Ewex-u.

reklama

Zwycięskiej drużynie puchar wręczył grający w zespole Gminy Turek wójt Karol Mikołajczyk, pozostałe puchary wręczyli dyrektor ZSP Słodków Jerzy Zygmunt oraz prezes EKS Słodków Andrzej Wojtkowiak. Nagrodę specjalną (piłkę) w podziękowaniu za organizację tego turnieju wręczył gospodarzom Jacek Wzorek.

Podobne artykuły

UKS

UKS "SPRINTER" Słodków ze wsparciem z Ministerstwa...

3 sierp.
Orlik i Biblioteka Publiczna w Dobrej otwarte

Orlik i Biblioteka Publiczna w Dobrej otwarte

12 maj.
Turek i Tuliszków otwierają

Turek i Tuliszków otwierają "Orliki". Są jednak...

6 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama