piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Tuliszków: World Judo Day 2018

Tuliszków: World Judo Day 2018
 

Dzień 28 października został przez Międzynarodową Federację Judo ogłoszony Światowym Dniem Judo. W tym roku hasłem przewodnim była Przyjaźń.

Na całym świecie judocy obchodzili na różny sposób swoje święto, także sekcja Judo w Tuliszkowie uczciła ten wyjątkowy dzień. Ogłoszony został konkurs plastyczny w grupie Funny Judo i w grupie młodszej. Przyznano dodatkowo tzw. ,,Nagrodę publiczności’’ Głosowanie odbyło się przez Internet, gdzie każdy mógł oddać głos na wybrany rysunek, rywalizacja była duża, gdyż wiele prac zdobyło po ponad 200 głosów ale najwięcej głosów przypadło Ani Oblizajek z ilością głosów 300!

reklama

Każdy z zawodników wykonał prace plastyczne, które zostały ocenione przez trenera sekcji. Podczas oceniania brano pod uwagę; techniki wykonania, rozmiar pracy, samodzielność. Podjąć decyzje było bardzo trudno, bo każdy z uczestników włożył dużo pracy w to, aby jego praca została najlepiej oceniona. Po długich naradach nagrodzone zostały najlepsze 3 prace, każdy kto wykonał pracę otrzymał dyplom uczestnictwa a najlepsi otrzymali książki, puzzle i małą słodkość. Na zajęciach nie zabrakło oczywiście gier, zabaw, gimnastyki jak i technik Judo. World Judo Day 2018 w Tuliszkowie został spędzony w miłej i przyjemnej atmosferze.

Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl

Wyniki:

Grupa najmłodsza

1. Adam i Paweł Ignasiak

2. Jakub Zientek

3. Jakub Kąciak

Grupa młodsza:

1. Mateusz Durski

2. Kacper Zając

3. Natalia Zając

Nagroda publiczności:

Anna Oblizajek

Trener sekcji
- Michał Gaj

2
3
4
5
6
7
8

Podobne artykuły

Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka...

Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka Kujawy...

26 wrz.
W Tuliszkowie mają

W Tuliszkowie mają "Szatnie na medal"

23 wrz.
Pogoda nie odstraszyła młodych sportowców....

Pogoda nie odstraszyła młodych sportowców. Narodowy...

20 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama