niedziela 26 maja 2019

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

III Ogólnopolski Turniej Karate w Bydgoszczy

III Ogólnopolski Turniej Karate w Bydgoszczy - foto: Wielkopolski Klub Sportów Walki Turek - Tuliszków
foto: Wielkopolski Klub Sportów Walki Turek - Tuliszków 

27 października w Bydgoszczy odbył się III Ogólnopolski Turniej Karate Young OyamaS Cup. W turnieju wzieło udział 255 zawodników z 24 ośrodków z Polski. Hasłem turnieju było Karate przeciwko narkotykom. Organizatorem zawodów był Bydgoski Klub Kyokushin Karate z sensei Jarosław Remus 3 dan na czele.

W turnieju wystartowała czwórka zawodników WKSW Tuliszków zdobywając 3 medale. Aby wejść do strefy medalowej trzeba było wygrać 2 walki. Medale dla Tuliszkowa zdobyli 1 miejsce w kategori juniorów 17 - 18 lat - 75 kg zdobył Albert Jesiołkiewicz. 2 miejsce w kategori chłopców do 9 lat - 25 kg zdobył Antoni Głowiński. 2 miejsce w kategorii chłopców do 9 lat - 30 kg zdobył Aleks Wiktorski. Czwarty z naszych zawodników Kacper Michalak chłopcy do 11 lat + 45 kg po dobrej walce musiał uznać wyższość przeciwnika i zakończył walki na eliminacjach.

reklama

Z zawodnikami przebywał sensei Tomasz Adamkiewicz 3 dan. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu pana Jakuba Kowalczyka z firmy IzoSerwis Sp. z o.o. za co serdecznie dziękujemy.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

XX jubileuszowy Puchar Wielkopolski Karate

XX jubileuszowy Puchar Wielkopolski Karate

20 maj.
Sukces zawodników Klubu Oyama Karate na...

Sukces zawodników Klubu Oyama Karate na...

16 maj.
Kolejna już

Kolejna już "Noc Samurajów" dla najmłodszych zawodników

16 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama