wtorek 18 grudnia 2018

Bogusława, Gracjana, Laury

reklama

III Ogólnopolski Turniej Karate w Bydgoszczy

III Ogólnopolski Turniej Karate w Bydgoszczy - foto: Wielkopolski Klub Sportów Walki Turek - Tuliszków
foto: Wielkopolski Klub Sportów Walki Turek - Tuliszków 

27 października w Bydgoszczy odbył się III Ogólnopolski Turniej Karate Young OyamaS Cup. W turnieju wzieło udział 255 zawodników z 24 ośrodków z Polski. Hasłem turnieju było Karate przeciwko narkotykom. Organizatorem zawodów był Bydgoski Klub Kyokushin Karate z sensei Jarosław Remus 3 dan na czele.

W turnieju wystartowała czwórka zawodników WKSW Tuliszków zdobywając 3 medale. Aby wejść do strefy medalowej trzeba było wygrać 2 walki. Medale dla Tuliszkowa zdobyli 1 miejsce w kategori juniorów 17 - 18 lat - 75 kg zdobył Albert Jesiołkiewicz. 2 miejsce w kategori chłopców do 9 lat - 25 kg zdobył Antoni Głowiński. 2 miejsce w kategorii chłopców do 9 lat - 30 kg zdobył Aleks Wiktorski. Czwarty z naszych zawodników Kacper Michalak chłopcy do 11 lat + 45 kg po dobrej walce musiał uznać wyższość przeciwnika i zakończył walki na eliminacjach.

reklama

Z zawodnikami przebywał sensei Tomasz Adamkiewicz 3 dan. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu pana Jakuba Kowalczyka z firmy IzoSerwis Sp. z o.o. za co serdecznie dziękujemy.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Karate: Adrianna Kolenda Mistrzynią Świata w Kata

Karate: Adrianna Kolenda Mistrzynią Świata w Kata

4 grudz.
Karate: Mistrzostwa w Zduńskiej Woli

Karate: Mistrzostwa w Zduńskiej Woli

21 list.
Medale na Niepodległość

Medale na Niepodległość

13 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama