poniedziałek 14 października 2019

Alany, Damiana, Liwii

reklama
Wzorek

Judo Tuliszków na V Memoriale im. Józefa Wiśniewskiego w Bytomiu

Judo Tuliszków na V Memoriale im. Józefa Wiśniewskiego w Bytomiu
 

10 i 11 listopada był kolejnym pracowitym weekendem dla sekcji Judo z Tuliszkowa, bowiem startowali V Memoriale im. Józefa Wiśniewskiego w Bytomiu, tym samym był to Puchar Polski Juniorów młodszych a w drugim dniu odbył się camp szkoleniowy. Organizatorami imprezy był GKS Czarni Bytom i Polski Związek Judo. Podczas turnieju jak i campie wzięło udział ok. 300 zawodników z Polski oraz Czech i Ukrainy.

Tuliszkowska sekcja Judo wystawiła do zmagań zawodników z kategorii wiekowej młodzików; Natalie Poprawska i Norberta Tomaszewskiego. Start w wyższej kategorii wiekowej był kolejnym sprawdzianem zawodników z Tuliszkowa.

reklama

Dobry start zaliczył Norbert Tomaszewski startujący w wadze +90, zdobywając brązowy medal. Natalia Poprawska swój start zakończyła w eliminacjach, niestety popełniony błąd w uchwycie sprawił iż przegrała walkę i odpadła z dalszych zmagań.

W drugim dniu, czyli 11 listopada zawodnicy uczestniczyli w Campie Szkoleniowym którzy prowadzili trenerzy Kadry Narodowej Juniorów Młodszych, oprócz Natalii i Norberta w campie uczestniczyli; Katarzyna Konieczka, Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Julia Mikołajczak i Jan Antoniewicz. Jednodniowy camp zawodnicy spędzili na doskonaleniu technik w kumikata czyli technik uchwytów, technik w ne-waza czyli technik w parterze oraz walk zadaniowych.

Zawodnicy podczas campu uczcili stulecie Odzyskania Niepodległości poprzez odśpiewanie hymnu.
Wyjazd wspierał sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, prezes firmy IzoSerwis za co serdecznie dziękujemy.
Trener sekcji - Michał Gaj

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Dwa złota i dwa brązy zdobyli Judocy z UKS Judo...

Dwa złota i dwa brązy zdobyli Judocy z UKS Judo w...

11 paźd.
Judocy z UKS Tuliszków na Mistrzostwach Młodzików

Judocy z UKS Tuliszków na Mistrzostwach Młodzików

7 paźd.
UKS Judo w Tuliszkowie zaprasza do zapisów

UKS Judo w Tuliszkowie zaprasza do zapisów

10 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama