piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Judo Tuliszków na V Memoriale im. Józefa Wiśniewskiego w Bytomiu

Judo Tuliszków na V Memoriale im. Józefa Wiśniewskiego w Bytomiu
 

10 i 11 listopada był kolejnym pracowitym weekendem dla sekcji Judo z Tuliszkowa, bowiem startowali V Memoriale im. Józefa Wiśniewskiego w Bytomiu, tym samym był to Puchar Polski Juniorów młodszych a w drugim dniu odbył się camp szkoleniowy. Organizatorami imprezy był GKS Czarni Bytom i Polski Związek Judo. Podczas turnieju jak i campie wzięło udział ok. 300 zawodników z Polski oraz Czech i Ukrainy.

Tuliszkowska sekcja Judo wystawiła do zmagań zawodników z kategorii wiekowej młodzików; Natalie Poprawska i Norberta Tomaszewskiego. Start w wyższej kategorii wiekowej był kolejnym sprawdzianem zawodników z Tuliszkowa.

reklama

Dobry start zaliczył Norbert Tomaszewski startujący w wadze +90, zdobywając brązowy medal. Natalia Poprawska swój start zakończyła w eliminacjach, niestety popełniony błąd w uchwycie sprawił iż przegrała walkę i odpadła z dalszych zmagań.

W drugim dniu, czyli 11 listopada zawodnicy uczestniczyli w Campie Szkoleniowym którzy prowadzili trenerzy Kadry Narodowej Juniorów Młodszych, oprócz Natalii i Norberta w campie uczestniczyli; Katarzyna Konieczka, Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Julia Mikołajczak i Jan Antoniewicz. Jednodniowy camp zawodnicy spędzili na doskonaleniu technik w kumikata czyli technik uchwytów, technik w ne-waza czyli technik w parterze oraz walk zadaniowych.

Zawodnicy podczas campu uczcili stulecie Odzyskania Niepodległości poprzez odśpiewanie hymnu.
Wyjazd wspierał sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, prezes firmy IzoSerwis za co serdecznie dziękujemy.
Trener sekcji - Michał Gaj

materiał nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5

Podobne artykuły

Dziewczyny z Brudzewa walczyły z wirusem...

Dziewczyny z Brudzewa walczyły z wirusem...

z wczoraj
Przywieźli dwa brązowe medale! Zawodnicy UKS...

Przywieźli dwa brązowe medale! Zawodnicy UKS Skoczek...

28 wrz.
Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka...

Sezon jesienny czas start! Podopieczni Marka Kujawy...

26 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama