środa 19 grudnia 2018

Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

reklama

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza - Foto Arkadiusz Superczyński
Foto Arkadiusz Superczyński 

W dniu 1.12.2018 w godzinach przedpołudniowych w Hali Widowiskowo -Sportowej w Turku odbył się cykliczny Osiedlowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku.

W rozgrywkach wzięło udział 6 zespołów, a każda reprezentacja składała się z 7 piłkarzy. Organizatorem turnieju byli: Urząd Miasta Turku, Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 1 w Turku, oraz OSiR w Turku.

reklama

Nagrody sfinansowane były ze środków przeznaczonych na realizację zadań Samorządu Osiedla nr 1. Firma Zina ufundowała dodatkowe nagrody dla zawodników z terenu osiedla nr 1, którzy brali udział w sportowych zmaganiach.

Rozgrywki służyły popularyzacji kultury fizycznej i aktywnych form wypoczynku wśród mieszkańców. Miała miejsce integracja zawodników i zdrowa rywalizacja fair play. Zespołowa gra poszczególnych drużyn zakończyła się następującymi wynikami:

1. miejsce- Drewniane Elfy
2. miejsce – Czerwone Diabły Turek
3. miejsce- Zjednoczeni
4. miejsce- Galaktikos Team
5. miejsce – Aniołki W
6. miejsce – Muchlin

reklama

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i sportowe współzawodnictwo. Gratuluję zwycięzcom i życzę dalszych sukcesów. Zapraszam do udziału w kolejnych imprezach kulturalno - sportowych organizowanych przez Osiedle Nr 1 w Turku.

Przewodniczący Samorządu  Mieszkańców Osiedla Nr 1 w Turku
Paweł Rogodziński
materiał nadesłany

Podobne artykuły

Mikołajkowy Turniej Judo w Ślesinie

Mikołajkowy Turniej Judo w Ślesinie

14 grudz.
Świąteczny Turniej Judo w Tuliszkowie

Świąteczny Turniej Judo w Tuliszkowie

11 grudz.
Kasztelania Brudzew zwyciężyła w Turnieju...

Kasztelania Brudzew zwyciężyła w Turnieju...

4 grudz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama