środa 20 luty 2019

Anety, Lecha, Leona

reklama

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza - Foto Arkadiusz Superczyński
Foto Arkadiusz Superczyński 

W dniu 1.12.2018 w godzinach przedpołudniowych w Hali Widowiskowo -Sportowej w Turku odbył się cykliczny Osiedlowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku.

W rozgrywkach wzięło udział 6 zespołów, a każda reprezentacja składała się z 7 piłkarzy. Organizatorem turnieju byli: Urząd Miasta Turku, Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 1 w Turku, oraz OSiR w Turku.

reklama

Nagrody sfinansowane były ze środków przeznaczonych na realizację zadań Samorządu Osiedla nr 1. Firma Zina ufundowała dodatkowe nagrody dla zawodników z terenu osiedla nr 1, którzy brali udział w sportowych zmaganiach.

Rozgrywki służyły popularyzacji kultury fizycznej i aktywnych form wypoczynku wśród mieszkańców. Miała miejsce integracja zawodników i zdrowa rywalizacja fair play. Zespołowa gra poszczególnych drużyn zakończyła się następującymi wynikami:

1. miejsce- Drewniane Elfy
2. miejsce – Czerwone Diabły Turek
3. miejsce- Zjednoczeni
4. miejsce- Galaktikos Team
5. miejsce – Aniołki W
6. miejsce – Muchlin

reklama

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i sportowe współzawodnictwo. Gratuluję zwycięzcom i życzę dalszych sukcesów. Zapraszam do udziału w kolejnych imprezach kulturalno - sportowych organizowanych przez Osiedle Nr 1 w Turku.

Przewodniczący Samorządu  Mieszkańców Osiedla Nr 1 w Turku
Paweł Rogodziński
materiał nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate osiem razy...

Zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate osiem razy...

11 lt.
Turniej piłki ręcznej zakończył sportowe ferie...

Turniej piłki ręcznej zakończył sportowe ferie 2019...

29 st.
Dziewczęta z LFA Turek na Turnieju Grodzisk Cup...

Dziewczęta z LFA Turek na Turnieju Grodzisk Cup 2019

24 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama