czwartek 13 grudnia 2018

Dalidy, Juliusza, Łucji

reklama

Dobry występ klubu Striker na turnieju Mazovia Cup

Dobry występ klubu Striker na turnieju Mazovia Cup
 

1 grudnia w Tarczynie w województwie mazowieckim, pod Warszawą odbyła się 12 edycja międzynarodowego turnieju Mazovia Cup. Odbywający się cyklicznie turniej gościł reprezentacje klubu Striker w Turku w składzie: Aleksander Kowalczyk, Patryk Szulc, Szymon Kałużny, Kacper Grześkiewicz, Michał Mielczarek, Marcin Wojciechowski oraz trener Kamil Więcławek. Turniej był ostatnim sprawdzianem umiejętności w tym roku. Zawody rozgrywane pod patronatem Polskiej Federacji Kickboxingu w konkurencjach takich jak boks, kickboxing oraz kalaki kumite. Turniej mocno obsadzony, poziom umiejętności na zawodowym poziomie. Trzech seniorów i kadetów starszych zaprezentowało się następująco:

Alekdander Kowalczyk - 3 miejsce Kick Light +69 kg
Szymon Kałużny - 2 miejsce Kick Light -69 kg
Patryk Szulc
- 1 miejsce Kick Light -52kg
- 1 miejsce UFR kg -52

reklama

Kacper Grześkiewicz
- 2 miejsce UFR +91 kg
- 2 miejsce UFR +91 kg

Michał Mielczarek - 3 miejsce UFR -71 kg
Marcin Wojciechowski - 4 miejsce K-1 -71 kg

Wyjazd był możliwy dzięki uprzejmości Panów Tomasza oraz Kacpra Stolarskich, którzy wsparli dojazd na ten turniej. Zarząd klubu Striker dziękuje wszystkim partnerom, którzy aktywnie wspierają działania jego podopiecznych: firmie Angie Power Service z Konina, „Dźwig Met – Tomasz Piaseczny”, Restauracji Pico Bello z Uniejowa, firmie budowlanej Wojbud z Piętna oraz Gift z Wyszyny. Przypominamy że klub zmienił miejsce treningów, aktualnie odbywają się one na ul. Mickiewicza 2 (naprzeciwko postoju TAXI, stary „PAN TADEUSZ”).

reklama

materiał nadesłany

Dobry występ klubu Striker na turnieju Mazovia Cup

Podobne artykuły

Świąteczny Turniej Judo w Tuliszkowie

Świąteczny Turniej Judo w Tuliszkowie

11 grudz.
Kasztelania Brudzew zwyciężyła w Turnieju...

Kasztelania Brudzew zwyciężyła w Turnieju...

4 grudz.
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar...

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza

1 grudz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama