niedziela 16 czerwca 2019

Aliny, Anety, Benona

reklama

Świąteczny Turniej Judo w Tuliszkowie

Świąteczny Turniej Judo w Tuliszkowie
 

W dniu 7 grudnia, Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie zorganizował Świąteczny Turniej Judo oraz Turniej Gimnastyczny. Zawody miały charakter świąteczny, dlatego też nie wynik liczył się tego dnia. Najważniejszy był sam udział w imprezie.

W pierwszej grupie uczestników przeprowadzono turniej gimnastyczny, gdzie każdy uczestnik musiał wykonać wybrane ćwiczenia z zakresu gimnastyki podstawowej. Wykonanie ćwiczeń zostawało poddane ocenie.

reklama

Druga grupa walczyła w turnieju judo. Zawodnicy zostali podzieleni ze względu na wagę oraz wiek. Każdy uczestnik spotkania opuszczał salę z uśmiechem na twarzy. W tym dniu nikt nie był przegrany. Wygrali wszyscy swą odwagą i walecznością w turnieju. Poświęcenie i starania dzieci zostały docenione i każdy z uczestników po zakończonych zmaganiach na tatami otrzymał medal i dyplom.

Trener sekcji
 Michał Gaj
materiał nadesłany

Podobne artykuły

Zjednoczeni wygrywają w tegorocznym Osiedlowym...

Zjednoczeni wygrywają w tegorocznym Osiedlowym...

26 maj.
UKS Judo Tuliszków na turnieju w Lesznie

UKS Judo Tuliszków na turnieju w Lesznie

22 maj.

"Bezpieczni na drodze" czyli Turniej Burs i...

21 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama