niedziela 21 lipca 2019

Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

reklama

Egzamin Karate Kyokushin wg wymogów Światowej Organizacji Karate

Egzamin Karate Kyokushin wg wymogów Światowej Organizacji Karate - foto: Robert Łajdecki
foto: Robert Łajdecki  

Dnia 15 grudnia odbył się egzamin Karate Kyokushin wg wymogów Światowej Organizacji Karate w Tokio dla chętnych zawodników. Egzamin przeprowadził sensei Daniel Pakuła 3 dan przy w komisji zasiedli posiadacze czarnych pasów: Sebastiana Szewczyka, Waldemara Opitz, Tomasza Stankiewicza, Roberta Łajdeckiego.

Egzamin podzielono na części techniczne, sprawnościowe i walko kontaktowe. Nad prawidłowością egzaminu czuwał Prezes Okręgowego Związku Karate w Poznaniu i członek Polskiego Związku Karate. Wszyscy zadający zaliczyli egzamin pozytywnie, jedynie jeden z zawodników musi zaliczyć ponownie część techniczną z kata. Wszystkim zdajającym składamy gratulację z kolejnego awansu na wyższe pasy. Zapraszamy na Mistrzostwa Polski i Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy w walkach kontaktowych w dniu 13 stycznia 2019 roku, który odbędzie się w turkowskiej hali przy ulicy Parkowej- Zawody odbędą się pod patronatem Burmistrza Turku Romualda Antosika.

reklama

Zdjęcia Robert Łajdecki
materiałnadesłany

Podobne artykuły

Sukces turkowskich karateków na II Pucharze...

Sukces turkowskich karateków na II Pucharze...

11 czerw.
Seminarium z technik interwencyjnych w Kaliszu

Seminarium z technik interwencyjnych w Kaliszu

3 czerw.
Zawodniczki z Turku na podium Mistrzostw Polski...

Zawodniczki z Turku na podium Mistrzostw Polski Oyama

30 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama