Zbiórka dla OSP Międzylesie. Zebrano 4350 zł czyli 54% !!! POMAGAMY !!!

środa 03 czerwca 2020

Anatola, Leszka, Tamary

reklama

Egzamin Karate Kyokushin wg wymogów Światowej Organizacji Karate

Egzamin Karate Kyokushin wg wymogów Światowej Organizacji Karate - foto: Robert Łajdecki
foto: Robert Łajdecki  

Dnia 15 grudnia odbył się egzamin Karate Kyokushin wg wymogów Światowej Organizacji Karate w Tokio dla chętnych zawodników. Egzamin przeprowadził sensei Daniel Pakuła 3 dan przy w komisji zasiedli posiadacze czarnych pasów: Sebastiana Szewczyka, Waldemara Opitz, Tomasza Stankiewicza, Roberta Łajdeckiego.

Egzamin podzielono na części techniczne, sprawnościowe i walko kontaktowe. Nad prawidłowością egzaminu czuwał Prezes Okręgowego Związku Karate w Poznaniu i członek Polskiego Związku Karate. Wszyscy zadający zaliczyli egzamin pozytywnie, jedynie jeden z zawodników musi zaliczyć ponownie część techniczną z kata. Wszystkim zdajającym składamy gratulację z kolejnego awansu na wyższe pasy. Zapraszamy na Mistrzostwa Polski i Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy w walkach kontaktowych w dniu 13 stycznia 2019 roku, który odbędzie się w turkowskiej hali przy ulicy Parkowej- Zawody odbędą się pod patronatem Burmistrza Turku Romualda Antosika.

reklama

Zdjęcia Robert Łajdecki
materiałnadesłany

Podobne artykuły

MEN informuje o procedurze przyjęcia do szkół....

MEN informuje o procedurze przyjęcia do szkół....

19 maj.
Europejskie zgrupowanie szkoleniowe dla...

Europejskie zgrupowanie szkoleniowe dla instruktorów...

11 mrz.
Striker Turek na seminarium w Wałczu

Striker Turek na seminarium w Wałczu

3 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama