poniedziałek 17 czerwca 2019

Laury, Leszka, Marcjana

reklama

Tur 1921 Turek z nowym trenerem. Bartosz Grabowski poprowadzi drużynę seniorów.

Tur 1921 Turek z nowym trenerem. Bartosz Grabowski poprowadzi drużynę seniorów. - foto: tur1921turek.pl
foto: tur1921turek.pl 

W 2019 roku doszło do zmiany na stanowisku trenera seniorów MGKS Tur 1921 Turek. Trenerów Dariusza Brzostowskiego i Przemysława Zająca zastąpi Bartosz Grabowski. Bartek z Turem związany jest od zawsze, jako jedyny zawodnik z Turku reprezentował nasz Klub w I lidze.

Od chwili powstania zespołu seniorów był on czołowym zawodnikiem naszego Klubu, będąc najlepszym strzelcem zespołu. Po zakończeniu sezonu 2017/2018 Bartek zakończył karierę piłkarską, nadal trenując drużynę młodzieżową, z którą wywalczył awans do ligi wojewódzkiej. Od nowego roku poprowadzi on zespół seniorów w lidze międzyokręgowej.

reklama

Głównym celem na nadchodzącą rundę postawionym przez Zarząd jest zajęcie jak najlepszego miejsca w tabeli. Doświadczenie oraz profesjonalne przygotowanie Bartka pozwala wierzyć, że cel zostanie osiągnięty. Dziękujemy Darkowi Brzostowskiemu i Przemysławowi Zającowi za ogrom pracy jaki włożyli w przygotowaniu seniorów w tak trudnym okresie. Fakt spadku z IV ligi spowodował, że z Klubu odeszło wielu czołowych zawodników. Dlatego ogromnym wyzwaniem było podjęcie się tej funkcji i zorganizowania nowego zespołu. Mimo ogromnych problemów Darek oraz Przemek podołali temu wyzwaniu i mimo średnich wyników zespół pokazał umiejętności i wole walki. Bolały przegrane mecze, gdzie byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem a czasami zabrakło nam szczęścia, "zimnej głowy" . Bartkowi życzymy samych sukcesów w nowej roli.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Sukces juniorów Tur 1921 Turek. Zwycięstwo 8:0...

Sukces juniorów Tur 1921 Turek. Zwycięstwo 8:0 na...

6 maj.
Kapitalny mecz piłkarzy z Turku. Pewne...

Kapitalny mecz piłkarzy z Turku. Pewne zwycięstwo...

23 kw.
Porażka 0-2 drużyny Tur 1921 Turek

Porażka 0-2 drużyny Tur 1921 Turek

9 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama