poniedziałek 17 czerwca 2019

Laury, Leszka, Marcjana

reklama

Turniej "Oranje Sport"

Turniej
 

Dnia 05.01.2019 r. w hali SP1 w Turku odbył się turniej „Oranje Sport”, który został objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Turku.

W turnieju brało udział trzynaście zespołów w kategorii 2010-2011 oraz dziewięć zespołów w kategorii 2012-2013. Łącznie w spotkaniu uczestniczyło prawie stu dwudziestu zawodników. Głównym celem turnieju było promowanie gry w piłkę nożną wśród najmłodszych dzieci, rozwijanie zainteresowań i pasji sportowych, oraz wspieranie rozwoju talentów sportowych wśród najmłodszych.

reklama

Podczas turnieju nie była prowadzona klasyfikacja drużyn - wszyscy uczestnicy zostali zwycięzcami, bowiem każdy otrzymał medal, dyplom oraz kalendarz ufundowany przez Samorząd Miasta Turku. Dzięki profesjonalnej organizacji turniej przebiegał we wspaniałej, sportowej atmosferze, która dopisywała zarówno zawodnikom, trenerom, jak i rodzicom. Tego dnia dusza piłkarska zawładnęła każdą osobą przebywającą w hali.

Zarząd klubu „Oranje Sport Turek” pragnie podziękować Gminie Miejskiej Turek za bezpłatne udostępnienie hali sportowej.

Wszyscy piłkarze dumnie odebrali medale z rąk zastępcy Burmistrza Miasta Turku Pana Jerzego Kurzawy. Dziękujemy za obecność.

reklama

Brawo dla wszystkich małych piłkarzy i ich Rodziców !!!!

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Otwarty trening z reprezentantką Polski -...

Otwarty trening z reprezentantką Polski - Aleksandrą...

14 czerw.
Zjednoczeni wygrywają w tegorocznym Osiedlowym...

Zjednoczeni wygrywają w tegorocznym Osiedlowym...

26 maj.
UKS Judo Tuliszków na turnieju w Lesznie

UKS Judo Tuliszków na turnieju w Lesznie

22 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama