piątek 22 luty 2019

Małgorzaty, Marty, Nikifora

reklama

Turniej piłki ręcznej zakończył sportowe ferie 2019 w Gminie Malanów

Turniej piłki ręcznej zakończył sportowe ferie 2019 w Gminie Malanów - foto: malanow.pl
foto: malanow.pl 

26 stycznia br. w sali sportowej przy ul. Parkowej 29 odbył się Turniej Piłki Ręcznej Drużyn Amatorskich, którego organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie. Impreza ta była ostatnim sportowym akcentem tegorocznym ferii zimowych.

Do zawodów przystąpiły 4 zespoły: Młodzik ZST, Władysławostock Władysławów, Pędzące Banany Zbiersk oraz Handball Łopuszno. Warto zwrócić uwagę na to, że drużyna z Łopuszna aby dojechać na turniej do Malanowa musiała pokonać ponad 200 km, gdyż miejscowość ta znajduje się w województwie świętokrzyskim około 30 km od Kielc!

reklama

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Łącznie odbyło się 6 spotkań, w których nie brakowało efektownych zagrań i interwencji bramkarskich. Warto również zauważyć, że końcowe rozstrzygnięcia poznaliśmy dopiero po ostatnim meczu, co świadczy o wyrównanym poziomie drużyn. Po zakończeniu rozgrywek najlepszy zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale i puchary. Przyznano także nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju, którym uznano Mateusza Sobieraja z drużyny Handball Łopuszno. Dekoracji dokonali wspólnie Ireneusz Augustyniak – wójt gminy Malanów oraz Łukasz Jasiak – dyrektor OSiR w Malanowie.

źróło: malanow.pl

Podobne artykuły

Zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate osiem razy...

Zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate osiem razy...

11 lt.
Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Karate...

Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Karate...

15 st.
Turniej

Turniej "Oranje Sport"

8 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama