niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Turniej piłki ręcznej zakończył sportowe ferie 2019 w Gminie Malanów

Turniej piłki ręcznej zakończył sportowe ferie 2019 w Gminie Malanów - foto: malanow.pl
foto: malanow.pl 

26 stycznia br. w sali sportowej przy ul. Parkowej 29 odbył się Turniej Piłki Ręcznej Drużyn Amatorskich, którego organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie. Impreza ta była ostatnim sportowym akcentem tegorocznym ferii zimowych.

Do zawodów przystąpiły 4 zespoły: Młodzik ZST, Władysławostock Władysławów, Pędzące Banany Zbiersk oraz Handball Łopuszno. Warto zwrócić uwagę na to, że drużyna z Łopuszna aby dojechać na turniej do Malanowa musiała pokonać ponad 200 km, gdyż miejscowość ta znajduje się w województwie świętokrzyskim około 30 km od Kielc!

reklama

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Łącznie odbyło się 6 spotkań, w których nie brakowało efektownych zagrań i interwencji bramkarskich. Warto również zauważyć, że końcowe rozstrzygnięcia poznaliśmy dopiero po ostatnim meczu, co świadczy o wyrównanym poziomie drużyn. Po zakończeniu rozgrywek najlepszy zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale i puchary. Przyznano także nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju, którym uznano Mateusza Sobieraja z drużyny Handball Łopuszno. Dekoracji dokonali wspólnie Ireneusz Augustyniak – wójt gminy Malanów oraz Łukasz Jasiak – dyrektor OSiR w Malanowie.

źróło: malanow.pl

Podobne artykuły

Kadetki UKS Piątka Turek zdobywają Warszawę!...

Kadetki UKS Piątka Turek zdobywają Warszawę!...

7 wrz.
Trwają zapisy na X Otwarte Mistrzostwa Gminy...

Trwają zapisy na X Otwarte Mistrzostwa Gminy Malanów...

19 lip.
Miłośnicy siatkówki plażowej rywalizowali w...

Miłośnicy siatkówki plażowej rywalizowali w...

6 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama