wtorek 23 lipca 2019

Sławy, Sławosza, Żelisławy

reklama

Zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate osiem razy stawali na podium

Zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate osiem razy stawali na podium
 

Zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate odnieśli sukces podczas sobotnich (9 lutego 2019 r.), VIII Mistrzostw Makroregionu Centralnego w Kata, które odbywały się w Moszczenicy. Łącznie reprezentanci Klubu zdobyli osiem medali.

W turnieju zorganizowanym przez Piotrkowski Klub Oyama Karate „WASHI” w Moszczenicy wystartowało stu zawodników, który prezentowali swoje umiejętności w konkurencjach Kata i Kobudo.

reklama

Turkowski Klub Karate reprezentowała silna drużyna w składzie:Maja Gierałka, Natalia Królikowska, Igor Kaczmarek, Kacper Ogrodowczyk, Fabian Kulisz, Maksymilian Spychała, Mikołaj Spychała, Daria Furtak, Mateusz Osiewała, Kacper Polus i Wiktor Józefiak, zaś sekcję karate Oyama w GKS Kasztelanii Brudzew: Mateusz Osiewała. Z zawodnikami przebywali instruktorzy: sesei Włodzimierz Rygiert, który pełnił również funkcję Sędziego Głównego Mistrzostw, sempai Janusz Burszewski oraz grupa rodziców.

Po bardzo dobrych prezentacjach technik, na podium stanęli: Natalia Królikowska - I miejsce w Kata kategoria Juniorka Starsza i I miejsce w Kobudo; Kacper Polus - I miejsce w Kata kategoria Junior Starszy i III miejsce w Kobudo; Mikołaj Spychała - I miejsce w kata kategoria Dzieci; Fabian Kulisz - II miejsce w Kata kategoria Młodzik; Maja Gierałka - II miejsce w Kata kategoria Juniorka oraz Igor Kaczmarek - III miejsce w Kata kategoria Junior.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy sukcesów.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

KWP Poznań wygrywa Mistrzostw Wielkopolskiej...

KWP Poznań wygrywa Mistrzostw Wielkopolskiej Policji...

25 czerw.
Oranje Sport Turek na Międzynarodowym Turnieju...

Oranje Sport Turek na Międzynarodowym Turnieju w...

25 czerw.
Sukces turkowskich karateków na II Pucharze...

Sukces turkowskich karateków na II Pucharze...

11 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama