czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Młoda piłkarka z Brudzewa z udanym występem w Kadrze Wielkopolski. Zdobyła swoją pierwszą bramkę

Młoda piłkarka z Brudzewa z udanym występem w Kadrze Wielkopolski. Zdobyła swoją pierwszą bramkę
 

We wtorek 19 marca Estera Malesza, piłkarka klubu Kasztelania Brudzew zagrała w meczu kadry Wielkopolskiego Zwiążku Piłki Nożnej do lat 14. Niewąpliwie występ był jej dużym sukcesem.

Wychowanka Kasztelanii Brudzew oraz zawodniczka Ladies Football Club Turek Estera Malesza, zagrała w meczu kadry Wielkopolski przeciwko drużynie Lubuskiego ZPN-u. Na boisku pokazała się z bardzo dobrej strony. Na murawie pojawiła się od początku drugiej połowy. Aby wpłynąć na losy spotkania potrzebowała zaledwie kilka minut, przy pierwszym kontakcie z piłką zdobyła ona bramkę. Kilkanaście minut później przyczyniła się do strzelenia kolejnego gola, tym razem asystowała koleżance. Mecz był jednostrony ,a reprezentacja naszego województwa wygrała ten mecz pewnie z wynikiem 9:0.

reklama

Podobne artykuły

I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020...

I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020 już w...

23 lip.
Remis drużyny Tur 1921 z APM Lubień

Remis drużyny Tur 1921 z APM Lubień

20 lip.
Pouczające spotkanie drużyny Tur 1921 z...

Pouczające spotkanie drużyny Tur 1921 z Górnikiem Konin

17 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama