niedziela 18 sierpnia 2019

Bogusława, Bronisława, Ilony

reklama

Zwycięstwo siatkarzy z SP 1 Turek. Pokonali drużyny z całego rejonu

Zwycięstwo siatkarzy z SP 1 Turek. Pokonali drużyny z całego rejonu
 

Na Hali Widowiskowo - Sportowej przy ulicy Parkowej, w ubiegły piątek 22 marca odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych. W turnieju walczyły reprezentacje dwóch szkół z Turku.

Ogólnie w zawodach wzięło udział szcześć drużyn: SP 1 Turek, SP 5 Turek, SP 1 Konin, SP 3 Słupca, SP 1 Koło, SP Morzyczyn. Rok temu na zawodach triumfowali sportowcy z turkowskiej „jedynki”. W tym roku udało im się powtórzyć ten sukces. W eliminacjach grupowych pokonali drużyny z Koła oraz Morzyczyna bez straty seta. W półfinale wygrali z lokalną reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 5 z wynikiem 2:0. Zwycięstwo w turnieju oraz awans do Półfinału Mistrzostw Wielkopolski zapewnił im pewnie wygrany mecz finałowy przeciwko Szkole Podstawowej nr 3 w Słupcy.

reklama

Wyniki końcowe turnieju:

1.Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku
2.Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupcy
3. Szkoła podstawowa nr 5 w Turku
4. Szkoła Podstawowa w Morzyczynie
5-6.Szkoła Podstawowa nr 1 w Kole oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Koninie

Skład zwycięskiej drużyny: Kacper Kuśmirek, Kacper Majcherek, Jakub Orligóra, Jan Grzesik, Klaudiusz Tończyk, Norbert Baranowski, Oliwier Witkowski, Dawid Walaszczyk, Kacper Baranowski, Kamil Pawlak i Dawid Jasiakiewicz. Opiekunem drużyny jest Dariusz Piotrowski.

Podobne artykuły

W szkołach i przedszkolach na terenie miasta...

W szkołach i przedszkolach na terenie miasta trwają...

25 lip.
KWP Poznań wygrywa Mistrzostw Wielkopolskiej...

KWP Poznań wygrywa Mistrzostw Wielkopolskiej Policji...

25 czerw.
Oranje Sport Turek na Międzynarodowym Turnieju...

Oranje Sport Turek na Międzynarodowym Turnieju w...

25 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama