poniedziałek 27 maja 2019

Amandy, Jana, Juliana

reklama

Zwycięstwo siatkarzy z SP 1 Turek. Pokonali drużyny z całego rejonu

Zwycięstwo siatkarzy z SP 1 Turek. Pokonali drużyny z całego rejonu
 

Na Hali Widowiskowo - Sportowej przy ulicy Parkowej, w ubiegły piątek 22 marca odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych. W turnieju walczyły reprezentacje dwóch szkół z Turku.

Ogólnie w zawodach wzięło udział szcześć drużyn: SP 1 Turek, SP 5 Turek, SP 1 Konin, SP 3 Słupca, SP 1 Koło, SP Morzyczyn. Rok temu na zawodach triumfowali sportowcy z turkowskiej „jedynki”. W tym roku udało im się powtórzyć ten sukces. W eliminacjach grupowych pokonali drużyny z Koła oraz Morzyczyna bez straty seta. W półfinale wygrali z lokalną reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 5 z wynikiem 2:0. Zwycięstwo w turnieju oraz awans do Półfinału Mistrzostw Wielkopolski zapewnił im pewnie wygrany mecz finałowy przeciwko Szkole Podstawowej nr 3 w Słupcy.

reklama

Wyniki końcowe turnieju:

1.Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku
2.Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupcy
3. Szkoła podstawowa nr 5 w Turku
4. Szkoła Podstawowa w Morzyczynie
5-6.Szkoła Podstawowa nr 1 w Kole oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Koninie

Skład zwycięskiej drużyny: Kacper Kuśmirek, Kacper Majcherek, Jakub Orligóra, Jan Grzesik, Klaudiusz Tończyk, Norbert Baranowski, Oliwier Witkowski, Dawid Walaszczyk, Kacper Baranowski, Kamil Pawlak i Dawid Jasiakiewicz. Opiekunem drużyny jest Dariusz Piotrowski.

Podobne artykuły

Zjednoczeni wygrywają w tegorocznym Osiedlowym...

Zjednoczeni wygrywają w tegorocznym Osiedlowym...

z wczoraj
UKS Judo Tuliszków na turnieju w Lesznie

UKS Judo Tuliszków na turnieju w Lesznie

22 maj.
Złoto dla siatkarki z Turku. Patrycja Szewczyk...

Złoto dla siatkarki z Turku. Patrycja Szewczyk w...

21 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama