Dni Turku i Gminy Turek już za 5 dni!

wtorek 03 sierpnia 2021

Augustyna, Kamelii, Lidii

22°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Sukces zawodników z Turkowskiego Klubu Karate na Mistrzostwach w Ślesinie

Sukces zawodników z Turkowskiego Klubu Karate na Mistrzostwach w Ślesinie
 

Z sukcesem zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate wystartowali w Otwartych Mistrzostwach Makroregionu Centralnego w Kumite, które w sobotę, 30 marca 2019 r. odbywały się w Ślesinie.

Organizatorem turnieju był Koniński Klub Sportowy „Centrum”. W Mistrzostwach brało udział około 120 zawodników, reprezentujących dziewięć klubów Oyama Karate. Sędzią głównym był turkowianin, Włodzimierz Rygiert 4 dan.

reklama

Zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate w walkach zajęli następujące miejsca: I miejsce - Igor Kaczmarek w kat do 60 kg; I miejsce - Kamil Korycki w kat do 25 kg; I miejsce - Kacper Pacholik w kat do 30 kg; II miejsce - Damian Michalak w kat do 75 kg; II miejsce - Daria Furtak w kat do 50 kg; II miejsce - Jakub Motyka w kat do 75 kg; III miejsce - Natalia Królikowska w kat do 50 kg; III miejsce - Maksymilian Spychała w kat do 50 kg.

Z zawodnikami przebywali instruktorzy: Włodzimierz Rygiert, Paweł Wasiak, Hubert Chwiałkowski i Janusz Burszewski oraz grupa rodziców.

Turkowski Klub Karate za wsparcie klubu w prowadzeniu szkoleń oraz w wyjeździe na mistrzostwa dziękuje Burmistrzowi Miasta Turek oraz Burmistrzowi Gminy i Miasta Kłodawa.

Podobne artykuły

Jakub Milczuk z UKS Skoczek na podium w...

Jakub Milczuk z UKS Skoczek na podium w...

1 sierp.
Trwają zapisy na X Otwarte Mistrzostwa Gminy...

Trwają zapisy na X Otwarte Mistrzostwa Gminy Malanów...

19 lip.
Młodziczki GKS Kasztelani Brudzew Mistrzyniami...

Młodziczki GKS Kasztelani Brudzew Mistrzyniami...

7 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama