poniedziałek 22 kwietnia 2019

Łukasza, Kai, Nastazji

reklama

Porażka 0-2 drużyny Tur 1921 Turek

Porażka 0-2 drużyny Tur 1921 Turek
 

W sobotę 6 kwietnia Tur 1921 Turek rozegrał kolejny mecz w ramach rundy wiosennej. Tym razem zmierzyli się z drużyną Victoria Ostrzeszów, która zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli. Pomimo staraniom turkowskich piłkarzy odnieśli oni porażkę 0-2.

Nasi lokalni piłkarze drużyny Tur 1921 Turek w ubiegłą sobotę na stadionie 1000-lecia zmierzyli się z zespołem Victoria Ostrzeszów W 12 minucie bramkarz naszej drużyny Szymon Szymański obronił podyktowany rzut karny, niestety pomimo tego gospodarze przegrali wynikiem 0-2 z drużyną, która zajmuje pierwsze miejsce w tabeli w lidze międzyokręgowej. Po tym meczu drużyna z Turku zajmuje 13 miejsce w klasyfikacji. Skład Tur 1921 Turek w tym meczu:Szymański, Stasiak, Kaczmarek, Morusiński, Maliński, S.Ignaczak, M. Ignaczak, Dudek, Błaszczyk,  Trzepacz, Kasierski i Majcherek, Walczak, Kowalski, Kubiak, Szczepaniak, Kąciak, Koszela, trener Bartosz Grabowski. 

reklama

Wideo z meczu można zobaczyć poniżej


Zdjęcia i wideo: Cyprada

Podobne artykuły

Sobota pełna footballowych emocji. O punkty...

Sobota pełna footballowych emocji. O punkty ligowe...

17 kw.
Świetne mecze UKS

Świetne mecze UKS "Piątka" Turek. Turniej barażowy o...

9 kw.
Pierwszy mecz i pierwsze zwycięstwo! LFA...

Pierwszy mecz i pierwsze zwycięstwo! LFA wygrywa na...

8 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama