poniedziałek 17 czerwca 2019

Laury, Leszka, Marcjana

reklama

Karatecy z Turku na międzynarodowym turnieju. Zajęli miejsca na podium

Karatecy z Turku na międzynarodowym turnieju. Zajęli miejsca na podium
 

W sobotę 6 kwietnia zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku oraz sekcji Tuliszków uczestniczyli w międzynarodowym Turnieju karate we Kobierzycach pod Wrocławiem.

Turniej odbył się w formule full contact, a w zawodach uczestniczyła rekordowa ilość ponad 600 zawodników. W zawodach brali udział uczestnicy nie tylko z Polski, ale takżę z Rosji Ukrainy czy Czech. Karatecy z naszej reprezentacji podczas turnieju stawali na podium, aż 5 razy. W kategorii wiekowej do lat 12 Hubert Nowinowski zajął drugie miejsce, trzecie miejsce w kategorii do lat 8 zajęli Hanna Medak oraz Mikołaj Buchelt. Wojciech Gadomski zajął trzecie miejsce w kategorii do lat 12, a Artur Kaczmarek również miejsce trzecie tym razem kategorii do lat 18. W finałowej ósemce znaleźli się również Filip Konefał, Gabriel Skierski, Marcel Filipowicz i Katarzyna Nowinowska. Turniej był dobrym sprawdzianem przed nadchodzącym Pucharem Wielkopolski. Trenerem zespołu był Dariusz Jasiakiewicz. Za wsparcie podziękowania dla Burmistrza Miasta Turek Romualda Antosika oraz dla Krzysztofa Romana z Tuliszkowa.

reklama

 

Podobne artykuły

Kasztelania Judo Cup 2019. W Brudzewie walczyło...

Kasztelania Judo Cup 2019. W Brudzewie walczyło 133...

z wczoraj
Kasztelania Judo Cup 2019 już w najbliższą...

Kasztelania Judo Cup 2019 już w najbliższą niedzielę!

11 czerw.
Sukces turkowskich karateków na II Pucharze...

Sukces turkowskich karateków na II Pucharze...

11 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama