niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

17°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

IV Edycja Mistrzostw Pływania już niebawem. O zwycięstwo może powalczyć każdy

IV Edycja Mistrzostw Pływania już niebawem. O zwycięstwo może powalczyć każdy  - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

Dnia 2 maja o godzinie 15:00 na terenie krytej pływalni OSiR znajdującej się przy ulicy Sportowej 9 odbędą się IV Mistrzostwa w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn.

Mistrzostwa Pływania miasta Turku i powiatu tureckiego w ostatnich latach spotkały się z dużym zainteresowaniem, organizatorzy również w tym roku zdecydowali się na organizację tej imprezy. W zawodach udział będzie mógł wziąć każdy mieszkaniec Turku oraz powiatu tureckiego wystarczy, że uprzednio wypełni on formularz na stworzonej do tego stronie internetowej.

reklama

Zapisy elektroniczne potrwają do 29 kwietnia, jeśli zostaną wolne miejsca, będzie można uzupełnić je w dzień zawodów w godzinach 13-14. Oddział Miejsko-Powiatowy WOPR w Turku oraz OSiR Turek, którzy zajęli się organizacją tej imprezy, zadbali o dyplomy i nagrody rzeczowy dla uczestników oraz różne inne nagrody dla publiczności.

Zapisy: https://time4run.com.pl/imprezy/mistrzostwa-miasta-turku-i-powiatu-tureckiego-w-plywaniu/

W ramach przypomnienia poprzednich edycji mistrostw zapraszamy na wideo relację z 2017 kiedy to gosciem honorowym była wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy w pływaniu, Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk.

reklama

IV Edycja Mistrzostw Pływania już niebawem. O zwycięstwo może powalczyć każdy

Podobne artykuły

Udany występ lekkoatletów z powiatu na...

Udany występ lekkoatletów z powiatu na Mistrzostwach...

14 wrz.
Ostatni sprawdzian UKS Sprinter przed...

Ostatni sprawdzian UKS Sprinter przed...

6 wrz.
Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

Wideo: W Przykonie dobiegają końca Motoparalotniowe...

28 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama