piątek 23 sierpnia 2019

Apolinarego, Miły, Róży

reklama

Zjednoczeni wygrywają w tegorocznym Osiedlowym Turnieju Piłki Nożnej 2019

Zjednoczeni wygrywają w tegorocznym Osiedlowym Turnieju Piłki Nożnej 2019
 

W dniu 25 maja b.r. na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 4 w Turku odbył się Osiedlowy Turniej Piłki Nożnej drużyn niezrzeszonych. Organizatorem imprezy był Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 1, który ufundował puchar i nagrody dla trzech zespołów. Cyklicznie organizowane turnieje sportowe na stałe wpisały się w życie Osiedla nr 1 w Turku. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała popularyzacji kultury fizycznej, a zawodnicy mieli okazję do aktywnego wypoczynku. 

W rozgrywkach wzięły udział drużyny niezrzeszone, co dało okazję do integracji i zdrowej rywalizacji.  Rozegrane  sześć meczy dostarczyły wiele emocji i po zaciętej grze wyłoniły zwycięzców. Najlepsza drużyna piłkarska „Zjednoczeni” otrzymała puchar i nagrody z rąk Zastępcy Burmistrza Miasta P. Jerzego Kurzawy i przewodniczącego Samorządu Mieszkańców Osiedla Nr 1 P. Pawła Rogodzińskiego. Drużyny, które uplasowały się na drugim i trzecim miejscu otrzymały również nagrody. Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

reklama

I m-ce drużyna „Zjednoczeni”
II m-ce drużyna „Czerwone Diabły Turek”
III m-ce drużyna „Galaktikos Team”  

Ponadto Firma Zina  ufundowała dwa bony o wartości 200zł każdy. Specjalne nagrody trafiły do najmłodszego i najstarszego zawodnika rozgrywanego turnieju mieszkającego na terenie Osiedla Nr 1 w Turku.                                              

Cyklicznie rozgrywane turnieje są doskonałą okazją do współzawodnictwa sportowego, nauki pracy w zespole i kształtowania zasad rywalizacji fair play. I tym razem zawodnicy zaprezentowali piękne widowisko sportowe poprzez popularyzację kultury fizycznej i aktywnych form wypoczynku wśród mieszkańców Turku oraz integrację lokalnego środowiska.

reklama

Zarząd Mieszkańców Osiedla Nr 1 dziękuje Urzędowi Miejskiemu, firmie Zina i dyrekcji SP4 w Turku za pomoc w zorganizowaniu turnieju. Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach kulturalno – sportowych organizowanych przez nasz samorząd.

Przewodniczący Samorządu Mieszkańców Osiedla Nr 1 w Turku
Paweł Rogodziński

Podobne artykuły

IX osiedlowy turniej siatkówki plażowej o...

IX osiedlowy turniej siatkówki plażowej o puchar...

20 sierp.
Zwycięstwo drużyny TUR 1921 Turek z Tulisią...

Zwycięstwo drużyny TUR 1921 Turek z Tulisią...

19 sierp.
Pomyślny start LFA Turek w nowym sezonie

Pomyślny start LFA Turek w nowym sezonie

5 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama