środa 20 stycznia 2021

Fabioli, Miły, Sebastiana

reklama

Wielki bieg Klaudii Mruk na Rossmann Run w Łodzi

Wielki bieg Klaudii Mruk na Rossmann Run w Łodzi
 

Podczas XVII Biegu ulicy Piotrkowskiej ROSSMANN RUN, który odbył się 25 maja w Łodzi, Klaudia Mruk z Brudzewa reprezentująca Stowarzyszenie Kopernik Plus oraz Fundację Podaj Dalej, pobiła własny rekord życiowy na dystansie 10 km uzyskując czas 01:04:11.

W biegu Rossmann Run nie ma kategorii osób niepełnosprawnych więc Klaudia starowała w kategorii Open zajmując 4164 miejsce na 6100 uczestników. Była jedyną samodzielnie poruszającą się osobą na wózku a mimo to pozostawiła za sobą prawie 2000 zawodników.

reklama

W swojej kategorii K16 zajęła 19 miejsce wzbudzając wiele zainteresowania i sympatii. Przejeżdżając finiszowe metry ulicą Piotrkowską wzbudziła ogromny aplauz zarówno wśród kibiców jak i gości restauracji. Jak bardzo wyczerpujący był to bieg dla Klaudii świadczą pierwsze słowa wypowiedziane po minięciu mety - „chcę jeść” smiley

Klaudia na co dzień koszykarka młodzieżowej drużyny KSS Mustang Konin już za tydzień 1 czerwca staruje w Spartakiadzie FAR w Poznaniu, a 15 czerwca w Uniejowie w zawodach Wheelchair 2019. Sympatycznej zawodniczce życzymy przede wszystkim zdrowia i wytrwałości.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Mieszkaniec Turku wygrywa ekstremalny Maraton...

Mieszkaniec Turku wygrywa ekstremalny Maraton...

09-12-2019
Wideo: Alternatywne lekcje WF-u z Moniką Pyrek...

Wideo: Alternatywne lekcje WF-u z Moniką Pyrek już w...

29-11-2019
Największa Lekcja WF w ramach Europejskiego...

Największa Lekcja WF w ramach Europejskiego Tygodnia...

30-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama