piątek 18 października 2019

Hanny, Klementyny, Łukasza

reklama
Wzorek

Wielki bieg Klaudii Mruk na Rossmann Run w Łodzi

Wielki bieg Klaudii Mruk na Rossmann Run w Łodzi
 

Podczas XVII Biegu ulicy Piotrkowskiej ROSSMANN RUN, który odbył się 25 maja w Łodzi, Klaudia Mruk z Brudzewa reprezentująca Stowarzyszenie Kopernik Plus oraz Fundację Podaj Dalej, pobiła własny rekord życiowy na dystansie 10 km uzyskując czas 01:04:11.

W biegu Rossmann Run nie ma kategorii osób niepełnosprawnych więc Klaudia starowała w kategorii Open zajmując 4164 miejsce na 6100 uczestników. Była jedyną samodzielnie poruszającą się osobą na wózku a mimo to pozostawiła za sobą prawie 2000 zawodników.

reklama

W swojej kategorii K16 zajęła 19 miejsce wzbudzając wiele zainteresowania i sympatii. Przejeżdżając finiszowe metry ulicą Piotrkowską wzbudziła ogromny aplauz zarówno wśród kibiców jak i gości restauracji. Jak bardzo wyczerpujący był to bieg dla Klaudii świadczą pierwsze słowa wypowiedziane po minięciu mety - „chcę jeść” smiley

Klaudia na co dzień koszykarka młodzieżowej drużyny KSS Mustang Konin już za tydzień 1 czerwca staruje w Spartakiadzie FAR w Poznaniu, a 15 czerwca w Uniejowie w zawodach Wheelchair 2019. Sympatycznej zawodniczce życzymy przede wszystkim zdrowia i wytrwałości.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Największa Lekcja WF w ramach Europejskiego...

Największa Lekcja WF w ramach Europejskiego Tygodnia...

30 wrz.
Pełen emocji Turmageddon 2019 za nami!

Pełen emocji Turmageddon 2019 za nami!

28 wrz.
Wideo: Turmageddon nadchodzi. Kolejna edycja...

Wideo: Turmageddon nadchodzi. Kolejna edycja już tą...

27 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama