wtorek 25 czerwca 2019

Łucji, Witolda, Wilhelma

reklama

Wielki bieg Klaudii Mruk na Rossmann Run w Łodzi

Wielki bieg Klaudii Mruk na Rossmann Run w Łodzi
 

Podczas XVII Biegu ulicy Piotrkowskiej ROSSMANN RUN, który odbył się 25 maja w Łodzi, Klaudia Mruk z Brudzewa reprezentująca Stowarzyszenie Kopernik Plus oraz Fundację Podaj Dalej, pobiła własny rekord życiowy na dystansie 10 km uzyskując czas 01:04:11.

W biegu Rossmann Run nie ma kategorii osób niepełnosprawnych więc Klaudia starowała w kategorii Open zajmując 4164 miejsce na 6100 uczestników. Była jedyną samodzielnie poruszającą się osobą na wózku a mimo to pozostawiła za sobą prawie 2000 zawodników.

reklama

W swojej kategorii K16 zajęła 19 miejsce wzbudzając wiele zainteresowania i sympatii. Przejeżdżając finiszowe metry ulicą Piotrkowską wzbudziła ogromny aplauz zarówno wśród kibiców jak i gości restauracji. Jak bardzo wyczerpujący był to bieg dla Klaudii świadczą pierwsze słowa wypowiedziane po minięciu mety - „chcę jeść” smiley

Klaudia na co dzień koszykarka młodzieżowej drużyny KSS Mustang Konin już za tydzień 1 czerwca staruje w Spartakiadzie FAR w Poznaniu, a 15 czerwca w Uniejowie w zawodach Wheelchair 2019. Sympatycznej zawodniczce życzymy przede wszystkim zdrowia i wytrwałości.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

II Mistrzostwa Miasta Turku Przedszkoli czyli...

II Mistrzostwa Miasta Turku Przedszkoli czyli...

25 mrz.
Andrzej Nowinowski pokonał

Andrzej Nowinowski pokonał "Setkę Komandosa". W...

20 mrz.
Ponad 110 uczestników pobiegło w VII edycji...

Ponad 110 uczestników pobiegło w VII edycji Tropem...

3 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama